Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 10m metal laser welding machine ] αγώνας 115 προϊόντα.
300W/700W/1000W/1500W χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με μήκος κύματος 1080nm και συχνότητα παλμού 1-300HZ
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυκτος |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 800W με ψύξη αέρα με εγγύηση ενός έτους και μήκος κύματος 1080+5 nm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 800W |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1080+5 nm |
| Βάρος: | 90 |
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 2000W 3000W με φορητό συγκόλλημα λέιζερ καλής ποιότητας για κοπή
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Μέγεθος ινών: | 10 μέτρα |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
2000W χειροκίνητη πολυλειτουργική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών νέας κατάστασης
| Αποτελεσματικότητα: | 2KW ισχύς μπορεί να συγκολλήσει 6mm πάχος ανοξείδωτο και ανθρακικό χάλυβα χωρίς επιπλέον σύρμα |
|---|---|
| Δύψος συγκόλλησης: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
| Υλική Υποστήριξη: | από ανοξείδωτο χάλυβα, ανθρακικό χάλυβα, γαλβανισμένη πλάκα και αλουμίνιο |
1500W 2000W 3000W χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης Max Raycus BWT Για συγκόλληση μετάλλων 8mm
| Κλειστές λέξεις: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | συγκόλληση βαρέων μετάλλων |
| Κύριο χαρακτηριστικό: | Μέγιστο 8 mm συγκόλληση μετάλλων |
3 σε 1 φορητό φαρμακευτικό μηχανισμό συγκόλλησης με λέιζερ 1000W
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
Γραφείο 80w YAG φορητό συγκολλητή λέιζερ κοσμήματα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για χρυσό και ασήμι μετάλλων
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 80w με το εργονομικό σχέδιο
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή λέιζερ συγκόλλησης σημείων κοσμήματος |
|---|---|
| όρος: | νέος |
| Πλάτος σφυγμού: | 0.1~10ms |
80W Desktop Gold Silver YAG Μίνι Δοντιατρική Λέιζερ Ζυθοποιός Οικιακή Χρήση Κοσμήματα Λέιζερ Ζυθοποιός Μηχανή
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |


