Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 10m metal laser welding machine ] αγώνας 115 προϊόντα.
Διπλή καλωδίων μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων τροφοδοτών φορητή με την πηγή λέιζερ 3 KW
| Λέξεις κλειδί: | φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά 2: | διπλός τροφοδότης καλωδίων |
| Κύριο χαρακτηριστικό: | 3kw |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων αργιλίου ανοξείδωτου 1kW 1.5kW 2kW
| Μήκος κύματος: | 1070 |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 2000W |
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0.5mm |
Πολυλειτουργικό 1000W 3 σε 1 χειροκίνητο ινώδες λέιζερ συγκόλληση καθαρισμού μηχανή κοπής μεταλλικού λέιζερ μηχανή συγκόλλησης
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 1500w 2000w 3000w με πηγή λέιζερ MAX / Raycus
| Κλειστές λέξεις: | μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ μετάλλων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
60W χρυσή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ YAG 10ms με τη υψηλή ενέργεια
| Πρότυπο μηχανών: | χρυσή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W |
Αερόψυκτη φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων με πηγή λέιζερ GW
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων |
| Μηχανή: | Αερόψυκτη φορητή φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων |
Πηγή λέιζερ MAX μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με κεφαλή λέιζερ οθόνης αφής 1500w 2000w
| Λέξεις κλειδί: | φορητή μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά 2: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
| Λειτουργία 3 σε 1: | συγκόλληση, καθαρισμός και κοπή |
1.5kW φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το ανοξείδωτο Aluminumcarbon
| Όνομα προϊόντων: | Χέρι - κρατημένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Κύριο Fuction: | λέιζερ ινών weldingn για τα μέταλλα |
| Προαιρετική λειτουργία: | ένωση + καθαρισμός + κοπή |
Δροσισμένη η αέρας της GW λέιζερ μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πηγής μίνι 60KG αντικαθιστά μόνο TIG MIG τη συγκόλληση
| Λέξεις κλειδί: | μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αερόψυξης μίνι |
| Μηχανή: | Αερόψυκτη φορητή φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων |
Φορητό μηχάνημα συγκόλλησης με λέιζερ υψηλής ισχύος Riselaser 3000w SUP 21S Gun for 8mm Metal
| Λέξεις κλειδιά: | φορητή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | συγκόλληση μετάλλου 8mm |
| κύριο χαρακτηριστικό: | 3kw |


