Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 10m metal laser welding machine ] αγώνας 115 προϊόντα.
Επεξεργαστή χονδρικής συσκευής συγκόλλησης με λέιζερ για μεταλλικό Riselaser RL-FW 3000W Υποστήριξη προσαρμογής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ χάλκινου χαλκού 1000W 1500W 2000W 3000W
| Πρότυπη σειρά: | Rl-ΦΒ |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Διάστημα κύματος λέιζερ: | 1080+5nm |
3000W Laser Welder Ατσάλινη χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών για συγκόλληση μετάλλου
| Πρότυπη σειρά: | Rl-ΦΒ |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Διάστημα κύματος λέιζερ: | 1080+5nm |
Λειτουργική φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 4 σε 1 με 2 χρόνια εγγύηση και μήκος κύματος 1080±5 nm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 2000W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 620x490x878mm |
| Βάρος: | 100,5 κιλά |
Προσαρμόσιμη χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για ανοξείδωτο χάλυβα και ανθρακούχο χάλυβα
| Δύναμη μηχανής: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
RL 3-in-1 χειροκίνητη φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500w 2000w 3000w με λειτουργία καθαρισμού κοπής
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
200W εσωκλειόμενο μήκος κύματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος σημείων 1064nm
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 200w |
|---|---|
| Βάρος: | 82 κλ |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | YAG |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ μετάλλων Raycus Remover σκουριάς λέιζερ 1000 Watt
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w |
| Πηγή RLaser: | Raycus/MAX/JPT |
Επαγγελματική μηχανή καθαρισμού με λέιζερ ινών Μεγάλο μορφότυπο Μηχανή απολέπισης με λέιζερ υψηλής ταχύτητας μετάλλων
| Δύναμη: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λάιζερ ινών |
Ατσάλι Χρυσό Κοσμήματα Επιτραπέζιο Φορητό Μικρό Μίνι Yag 40W Λαζερική μηχανή συγκόλλησης για μέταλλο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |


