Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 10m metal laser welding machine ] αγώνας 115 προϊόντα.
1000w 3000w φορητό μηχάνημα καθαρισμού με λέιζερ ινών Μεγάλο μορφότυπο μηχανή αφαίρεσης σκουριάς μετάλλων
| Δύναμη: | 3000W, 1000W, 2000w |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
1000w μηχανή καθαρισμού με λέιζερ Μεγάλο μορφότυπο Φυτικά λέιζερ καθαριστικό εργασία για το καθαρισμό του ελαίου στο μέταλλο
| Δύναμη: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λάιζερ ινών |
Μηχανή καθαρισμού με λέιζερ 1000w 1500w 2000w CW Μηχανή απομάκρυνσης σκουριάς με λέιζερ ινών για καθαρισμό μετάλλων
| Δύναμη: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λάιζερ ινών |
Μαγικό βάρος μηχανών συγκόλλησης κοσμήματος κιβωτίων συγκόλλησης λέιζερ 1064nm YAG 13.5KG
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος οικοδεσποτών: | 1.5kW |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος αφής |
Μαγική μηχανή λέιζερ οθόνης αφής μηχανών συγκόλλησης κοσμήματος κιβωτίων 40J για το κόσμημα
| Λειτουργία μηχανών: | Συγκόλληση κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή λέιζερ για το κόσμημα |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος οθόνης αφής |
Η φορητή 1500W 2000W ινών CW σκουριά ελαιοχρωμάτων μηχανών λέιζερ καθαρίζοντας αφαιρεί
| Δύναμη: | 1500W, 1000W, 2000W |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Rl-CW |
| Μάρκα: | Riselaser |
καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ 1500W 2000W 3000W με την ακτίνα 300mm 650mm
| Τύπος λέιζερ: | remover σκουριάς μηχανή |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς λέιζερ |
| Μέθοδος ψύξης: | καθαρίζοντας ακτίνα λέιζερ 650mm |
1500W 2000W 3000w χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για μέταλλο 3in1 χειροκίνητες συγκολλητές λέιζερ
| Δύναμη μηχανής: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
Εργαλεία επισκευής χρυσωρυχείων
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση Κοσμημάτων |
|---|---|
| Διάσταση: | 295 mm x H282 mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | YAG |
1500W φορητός οξυγονοκολλητής 3 λέιζερ σε 1 καθαρίζοντας μηχανή κοπής συγκόλλησης
| Μήκος κύματος:: | 1070nm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ:: | ανώτατος |
| Δύναμη λέιζερ:: | 1500W |


