Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 10m metal laser welding machine ] αγώνας 115 προϊόντα.
1500w 2000w 3000w φορητό χειροκίνητο συγκόλλημα λέιζερ για αλουμίνιο ενσωματωμένο σε ψυγείο νερού
| Ονομασία: | Χέρι - κρατημένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δραστηριότητα: | λέιζερ weldingn για τα μέταλλα |
| Λειτουργία προαιρετική: | καθαρισμός/κοπή |
Μηχανή κρύας συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500w CW με τον αυτόματο τροφοδότη καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | ΛΈΙΖΕΡ 1500W ΙΝΏΝ CW |
| Μήκος καλωδίων ινών: | 10m |
1500W φορητό λέιζερ οξυγονοκολλητών 1064nm λέιζερ ινών που συγκολλά την εύκολη λειτουργία
| Λέιζερ: | 1500w, 2000w, 1000w |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm συγκόλληση λέιζερ |
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για την πώληση |
τέμνουσα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500w 2000w 3 σε 1 φορητό οξυγονοκολλητή
| Κύρια λειτουργία: | 3 σε 1 χέρι - κρατημένη ενώνοντας στενά καθαρίζοντας μηχανή κοπής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | καθαρίζοντας μηχανή κοπής συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1: | Συγκόλληση, Καθαρισμός, Κοπή |
Μίνι μέγεθος 3 σε 1 φορητή συγκόλλησης μηχανών μηχανή συγκόλλησης λέιζερ τέμνουσα 1500w 2000w
| Λέξεις κλειδί: | χέρι - κρατημένη συγκόλληση machin |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | τέμνουσα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
CW συγκολλώντας μηχανή 1000W 1500W 2000W λέιζερ ινών μίνι για το χαλκό SS αργιλίου
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι συγκολλώντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Συγκόλληση SS |
| Υλικό εφαρμογής: | Συγκόλληση χαλκού SS αργιλίου |
Χρυσό Ασημένιο Κοσμήματα Μίνι Spot Laser Welder Μικρο συγκόλληση Μηχανή Για την επισκευή ρολόι δαχτυλίδι
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |
3 σε 1 χειροκίνητο μηχανή καθαρισμού laser cutting 1500w 2000w 3000w για μέταλλο άνθρακα χάλυβα ανοξείδωτο χάλυβα
| Δύναμη μηχανής: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
3 σε 1 χειροκίνητη μηχανή καθαρισμού κοπής συγκόλλησης με λέιζερ ινών 1500W 2000W 3000W καθαριστή κόπτη συγκόλλησης λέιζερ
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
1000W 1500W Μεγάλο μορφότυπο μηχανή καθαρισμού με λέιζερ ινών για την αφαίρεση σκουριάς μετάλλου
| Δύναμη: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λάιζερ ινών |


