Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 10m metal laser welding machine ] αγώνας 115 προϊόντα.
1500w 2000w 3000w χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ SUP 21S Λέιζερ Πυροβόλο για 8mm παχύ μέταλλο
| Κλειστές λέξεις: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | συγκόλληση βαρέων μετάλλων |
| Κύριο χαρακτηριστικό: | Μέγιστο 8 mm συγκόλληση μετάλλων |
10m / πυροβόλο όπλο λέιζερ ΓΟΥΛΙΑΣ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 15m φορητό για το ανοξείδωτο
| Λέξεις κλειδί: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά 2: | μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
| Κύριο χαρακτηριστικό: | με ψύκτη Hali / S&A |
40J μαγικό κιβώτιο μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών για την επισκευή ρολογιών κοσμήματος
| Κύρια χρήση: | Λέιζερ σημείων για τη συγκόλληση κοσμήματος |
|---|---|
| Σημείο πώλησης: | συγκολλώντας μηχανή λέιζερ για τα κοσμήματα |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος αφής |
1500W 2000W 3000W Μίνι χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
| Κλειστές λέξεις: | 3 σε 1 χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | μηχανή συγκόλλησης με laser cutting |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
800W 1200W 1500W 2000W Ψύξη αέρα 1000w Εφοδιασμός με χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για ανοξείδωτο χάλυβα
| Κλειστές λέξεις: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | συγκόλληση λέιζερ ανοξείδωτου |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Φορητή φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για την ίνα 1000W 1500W 2000W
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0.5mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | ανώτατος |
| Βάρος: | 120 κλ |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 3in1 2000W/3000W Μέρη εξοπλισμού λέιζερ
| Βάρος (kg): | 140 |
|---|---|
| Αποτελεσματικότητα: | 2KW ισχύς μπορεί να συγκολλήσει 6mm πάχος ανοξείδωτο και ανθρακικό χάλυβα χωρίς επιπλέον σύρμα |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Protable χρυσή συγκόλλησης μηχανή συγκόλλησης λέιζερ σημείων κιβωτίων μηχανών μαγική
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος οικοδεσποτών: | 1.5kw |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος αφής |
Δισκόπιο 40W Μίνι φορητό κοσμήματα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για χρυσό ασήμι χάλυβα κοσμήματα
| Χρήση: | Κόσμημα που ενώνει στενά την οδοντική χρήση |
|---|---|
| Πωλώντας σημείο κλειδί: | Συγκόλληση λέιζερ |
| Λειτουργία: | Έλεγχος με οθόνη αφής |
300W/700W/1000W/1500W χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με μήκος κύματος 1080nm και συχνότητα παλμού 1-300HZ
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυκτος |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |


