Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ metal laser paint and rust remover ] αγώνας 66 προϊόντα.
Μηχανή απομάκρυνσης σκουριάς με λέιζερ 100W για βιομηχανικό καθαρισμό
| Product Name: | Handheld portable laser rust removal machine 50W backpack laser cleaning machine for rust paint Oil removal |
|---|---|
| Power adjustment range(%): | 10-100 |
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
πέτρινος καθαριστής χάλυβα μετάλλων ελαιογραφίας μηχανών αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ 200W 100W 50W
| Τύπος λέιζερ: | 200W φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων ινών: | 3-5 Μ |
| Ενέργεια σφυγμού: | 1.5 MJ |
φορητό σχέδιο μηχανών αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ 1000W 1500W 2000W
| Τύπος λέιζερ: | μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W 1500W 2000W |
| Ύφος ψύξης: | Ψυγείο νερού S&A και άλλο προαιρετικό |
1000w καθαρίζοντας μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών για τη σκόνη πετρελαίου χρωμάτων σκουριάς
| Τύπος λέιζερ: | αφαίρεση σκουριάς λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W/1500W |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
50W 100W φορητή αφαίρεση σκουριάς σακιδίων πλάτης λέιζερ καθαρότερη φορητή
| Όνομα μηχανών: | remover σκουριάς λέιζερ σφυγμού μηχανή |
|---|---|
| Κύρια λειτουργία: | Καθαρισμός σκουριάς λέιζερ |
| Μέθοδος ψύξης: | καθαρίζοντας ακτίνα λέιζερ 650mm |
Φορητή ΜΙΝΙ αφαίρεση σκουριάς καθαρισμού λέιζερ σακιδίων πλάτης με το παλόμενο λέιζερ 100w 50w ινών
| Τύπος λέιζερ: | Αφαίρεση σκουριάς καθαρισμού λέιζερ |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | Παλόμενο λέιζερ 100w 50w ινών |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
50W ινών λέιζερ χρωμάτων φορητή σκουριά μηχανών αφαίρεσης καθαρίζοντας που αφαιρεί το λέιζερ
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών Raycus IPG50W |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
Τηλεχειρισμός Remover σκουριάς λέιζερ 100 Watt καθαρίζοντας συσκευή λέιζερ
| Τύπος λέιζερ: | 100w καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Μέγεθος μηχανών: | 617*469*291 |
Καθαρίζοντας μηχανή 100W μετάλλων λέιζερ ινών για να αφαιρέσει τη σκουριά μετάλλων/το λεκέ πετρελαίου
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας μηχανή 100W λέιζερ ινών για να αφαιρέσει τη σκουριά μετάλλων και το λεκέ πετρελαίου |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100w |
| Πηγή: | Λέιζερ ινών |
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών, φορητός καθαριστής μετάλλων λέιζερ 100 Watt
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών/καθαρίζοντας εξοπλισμός λέιζερ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100w το /200w |
| πηγή: | Fiber Laser |


