Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ metal laser paint and rust remover ] αγώνας 66 προϊόντα.
100w 50w φορητό μηχάνημα καθαρισμού με λέιζερ για την αφαίρεση χρώματος από σκουριά μετάλλου μονό φάση AC 220V
| Τύπος λέιζερ: | Φορητό μηχάνημα καθαρισμού λέιζερ για αφαίρεση σκουριάς 100w 50w |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | μηχανή καθαρισμού λέιζερ για αφαίρεση σκουριάς |
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη αέρα |
100W ψύξη αέρος/ύδατος μηχανών καθαρισμού λέιζερ ινών για την αφαίρεση χρωμάτων σκουριάς
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαριστής λέιζερ ινών για τη σκουριά/την αφαίρεση χρωμάτων |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | 1064nm |
καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ 1500W 2000W 3000W με την ακτίνα 300mm 650mm
| Τύπος λέιζερ: | remover σκουριάς μηχανή |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς λέιζερ |
| Μέθοδος ψύξης: | καθαρίζοντας ακτίνα λέιζερ 650mm |
Αυτόματη καθαρότερη μηχανή λέιζερ εστίασης, πηγή συσκευών 1064nm καθαρισμού λέιζερ ινών 100W
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαριστής λέιζερ ινών για τη σκουριά/την αφαίρεση χρωμάτων |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | 1064nm |
Protable λέιζερ καθαρίζοντας μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ μηχανών 200w καθαρίζοντας
| Τύπος λέιζερ: | Σκουριά λέιζερ που αφαιρεί τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | Καθαρίζοντας μηχανή 200w λέιζερ |
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη αέρος/ύδατος |
5mJ υψηλής ενέργειας προσδιορισμός θέσης ακρίβειας μηχανών καθαρισμού λέιζερ για τη βαθιά αφαίρεση ζωγραφικής
| Όνομα Προϊόντος: | 5mJ το υψηλής ενέργειας καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών 200w Q-switched για βαθιά αφαιρεί |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 200W |
| πηγή: | Fiber Laser |
Καθαρίζοντας εξοπλισμός λέιζερ υψηλής αποδοτικότητας 100 Watt για τη βιομηχανία αυτοκινήτων/σκαφών
| Όνομα προϊόντων: | Λέιζερ καθαρότερο 100W ινών υψηλής αποδοτικότητας για τη βιομηχανία αυτοκινήτων και σκαφών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100w |
| Πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ υψηλής αποδοτικότητας εύκολη λειτουργία 100 Watt για τη βιομηχανία αυτοκινήτων/σκαφών
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ καθαρότερο 100W ινών υψηλής αποδοτικότητας για τη βιομηχανία αυτοκινήτων και σκαφών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
Φορητή αφαίρεση χρωμάτων επιφάνειας σκουριάς μετάλλων μηχανών καθαρισμού λέιζερ σακιδίων πλάτης
| Εφαρμόσιμο υλικό: | PVC, ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο… |
|---|---|
| Δύναμη: | 100W, 50W |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Χειροκίνητη συσκευή καθαρισμού με λέιζερ από ίνες με παλμούς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| : |


