Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ metal laser paint and rust remover ] αγώνας 66 προϊόντα.
Καθαρίζοντας μηχανή 200W λέιζερ αερόψυξης ενιαίας φάσης 220V με την πιστοποίηση CE
| Εμπορικό σήμα:: | Riselaser |
|---|---|
| Θέση προέλευσης:: | Shenzhen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Δύναμη λέιζερ:: | 100w |
Μηχανή καθαρισμού με λέιζερ ινών για βιομηχανικούς σκοπούς
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
Μηχανή καθαρισμού λέιζερ βάρους 80 κιλών με λέιζερ ινών με μέγιστη ενέργεια παλμού 1mJ
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ σακιδίων πλάτης αερόψυξης φορητή για την πώληση 50w 100w
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ για την πώληση |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό μηχανής: | Φορητός |
| Δύναμη λέιζερ: | Παλόμενο λέιζερ ινών |
Q - Μεταστρεφόμενος ινών λέιζερ καθαρισμού τρόπος ακτίνων λέιζερ μηχανών προσαρμοσμένος 200w
| Όνομα Προϊόντος: | Q-switched καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών λαβών 200w για τη σκουριά καθαρή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 200W |
| πηγή: | Fiber Laser |
Βιομηχανική παλόμενη 100w καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ που αναγκάζεται - σύστημα αερόψυξης
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | Fiber Laser |
Φορητό βάρος μηχανών 28KG καθαρισμού λέιζερ βαλιτσών 100W JPT
| Τύπος λέιζερ: | φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W JPT |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0~40 βαθμός Κελσίου |
καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ 200w 100w φορητή για το μέταλλο Derusting
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ μετάλλων derusting |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200W |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Φορητή μέθοδος αερόψυξης μηχανών καθαρισμού λέιζερ 100W 300W
| Δύναμη: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Βάρος: | 45 κλ |
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός σκουριάς χρωμάτων επιφάνειας |
Ενότητα 100w 200w 300w λέιζερ ινών Maxphotonics πηγής λέιζερ ινών
| Όνομα προϊόντων: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100/200/300w |
| Μήκος κύματος: | 1064nm |


