Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ metal laser paint and rust remover ] αγώνας 66 προϊόντα.
100W βιομηχανικό λέιζερ καθαρίζοντας Remover σκουριάς λέιζερ μηχανών φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | Λέιζερ ινών |
100 Remover σκουριάς λέιζερ Watt 1064nm φορητή μηχανή αφαίρεσης οξειδίων λέιζερ
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | Λέιζερ ινών |
Μηχανή καθαρισμού 1000w 1500w Fiber Laser Rust Removal Machine Μεγάλο μορφότυπο Για σκουριά χρώματος
| Δύναμη: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λάιζερ ινών |
100w 200w 80kg Χειροκίνητος Λέιζερ Αποσβέστης για Μεταλλικά
| Δύναμη: | 200W, 100W |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
| Διάσταση: | 538*411*685mm |
Καθαρίζοντας μη-ρύπανση εξοπλισμού λέιζερ μηχανών 50W αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ σακιδίων πλάτης
| Όνομα προϊόντων: | 50W καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
Κανένας καθαρίζοντας εξοπλισμός λέιζερ δόνησης, μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ 100W για τη φόρμα
| Εμπορικό σήμα:: | Riselaser |
|---|---|
| Θέση προέλευσης:: | Shenzhen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Δύναμη λέιζερ:: | 100w |
Κανένας καθαρίζοντας εξοπλισμός λέιζερ δόνησης, μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ για τη φόρμα
| Εμπορικό σήμα:: | Riselaser |
|---|---|
| Θέση προέλευσης:: | Shenzhen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Δύναμη λέιζερ:: | 100W |
50w 100w 200w Mockpack Handheld Pulsed Laser Cleaning Machine Για Απομάκρυνση Ζάχαρης από Ζαχαρώδες Λάιζερ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
1064nm διπλός άξονα τηλεχειρισμός μηχανών μετάλλων λέιζερ καθαρίζοντας
| Τύπος λέιζερ: | Καθαρίζοντας μηχανή μετάλλων λέιζερ |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων ινών: | 3-5 Μ |
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200W |
Υπερμεγέθους συνεχής μηχανή καθαρισμού λέιζερ 1500W 2000W 3000W Για απομάκρυνση σκουριάς / χρώματος
| Τύπος λέιζερ: | Μηχανή απομάκρυνσης σκουριάς με λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W/1500W/2000w |
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη με νερό |


