Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ metal laser paint and rust remover ] αγώνας 66 προϊόντα.
Χαρτοβάκι Μεταφορτωτό Λέιζερ Χρώματος Μεταλλικού Χρώματος Και Απολέπισης Ράσκης 50W 100W Αυτόματη Μηχανή Καθαρισμού Λέιζερ Απομάκρυνσης Ράσκης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Μηχανή καθαρισμού λέιζερ χειροκίνητου τύπου 100w Pulse Fiber
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Αργίλιο, μέταλλο |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W, 200W, 300W |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Μεγάλη αφαίρεση σκουριάς μηχανών καθαρισμού λέιζερ μεγέθους καθαρισμού 2000w
| Τύπος λέιζερ: | Αφαίρεση σκουριάς μηχανών καθαρισμού λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w/1500w/2000w |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδρόψυξη |
Remover σκουριάς μηχανών λέιζερ 50W 100W 200W φορητή καθαρίζοντας συσκευή
| Τύπος λέιζερ: | Καθαριστής σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50w/100w/200w |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Το φορητό αγαθό τιμών μηχανών καθαρισμού λέιζερ καροτσακιών για τη σκουριά μετάλλων αφαιρεί
| Τύπος λέιζερ: | φορητή τιμή μηχανών καθαρισμού λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | λέιζερ ινών 200w/100w MOPA |
| Διαθέσιμη ισχύς: | 100w 200w 300w |
Αφαίρεση σκουριάς μηχανών καθαρισμού λέιζερ ινών ανοξείδωτου 100W μετάλλων
| Τύπος λέιζερ: | Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200W |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Μικρή αερόψυξη μηχανών καθαρισμού λέιζερ σακιδίων πλάτης για την αφαίρεση χρωμάτων αφαίρεσης σκουριάς
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | Παλόμενη ίνα laser50w 100w |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
1064nm φορητό Remover σκουριάς λέιζερ 1000w Buil στο ψυγείο νερού SA
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή 1000w λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w |
| Ύφος ψύξης: | Ψυγείο νερού S&A |
πέτρινος καθαριστής χάλυβα μετάλλων ελαιογραφίας μηχανών αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ 200W 100W 50W
| Τύπος λέιζερ: | 200W φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων ινών: | 3-5 Μ |
| Ενέργεια σφυγμού: | 1.5 MJ |
Φορητή μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ φορητός καθαριστής λέιζερ 200 Watt
| Τύπος λέιζερ: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | Παλόμενο ο Max λέιζερ 200w ινών |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |


