Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ metal laser paint and rust remover ] αγώνας 66 προϊόντα.
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών 100w παλόμενη 200w για την αφαίρεση σκουριάς
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100w το /200w |
| Πηγή: | Λέιζερ ινών |
Φορητή λέιζερ καθαρισμού πηγή καυσίμων IPG μηχανών ηλεκτρική για την αφαίρεση σκουριάς
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100w το /200w |
| πηγή: | Fiber Laser |
1000w μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ
| Τύπος λέιζερ: | Καθαρίζοντας μηχανή 1000w λέιζερ |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 1000W/1500W/2000W |
| Μέθοδος Ψύξης: | Υδροψύξη |
Παλόμενη μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών τύπων βαλιτσών 50w εσωκλειόμενη πλήρως
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| πηγή: | Λέιζερ ινών |
Βιομηχανική υψηλή ακρίβειας σφυγμού ινών αφαίρεση σκουριάς μετάλλων πετρελαίου χρωμάτων λέιζερ καθαρότερη
| Δύναμη: | 200W, 100W |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 538*411*685mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
Η φορητή 1500W 2000W ινών CW σκουριά ελαιοχρωμάτων μηχανών λέιζερ καθαρίζοντας αφαιρεί
| Δύναμη: | 1500W, 1000W, 2000W |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Rl-CW |
| Μάρκα: | Riselaser |
Υψηλή ταχύτητα μηχανών 6000mm/s καθαρισμού αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών Raycus IPG 100W
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών Raycus IPG100W |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100w |
| Πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
Ευφυής καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ, λέιζερ ινών μηχανών 1064nm αφαίρεσης των αλάτων λέιζερ μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Ευφυής μηχανή αφαίρεσης των αλάτων λέιζερ μετάλλων μηχανών λέιζερ καθαρίζοντας |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 70W |
| Πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
100W βιομηχανικό λέιζερ καθαρίζοντας Remover σκουριάς λέιζερ μηχανών φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | Λέιζερ ινών |
100 Remover σκουριάς λέιζερ Watt 1064nm φορητή μηχανή αφαίρεσης οξειδίων λέιζερ
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | Λέιζερ ινών |


