Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser fiber welding machine for metal ] αγώνας 273 προϊόντα.
Χρυσό Ασημένιο Πλατινένιο Κοσμήματα Ελάντρωση λέιζερ 150W YAG Desktop Mini Laser Spot Welder Manufacturer
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
300W/700W/1000W/1500W χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με μήκος κύματος 1080nm και συχνότητα παλμού 1-300HZ
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυκτος |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ χειρός 1500w 2000w με πηγή λέιζερ Raycus / Max
| Λέξεις κλειδιά: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| κύριο χαρακτηριστικό: | μέγιστο στη συγκόλληση μετάλλων 8mm |
10m / πυροβόλο όπλο λέιζερ ΓΟΥΛΙΑΣ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 15m φορητό για το ανοξείδωτο
| Λέξεις κλειδί: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά 2: | μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
| Κύριο χαρακτηριστικό: | με ψύκτη Hali / S&A |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 3 σε 1 1000W για την κοπή και τον καθαρισμό εξοπλισμού συγκόλλησης μετάλλων
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πιστοποίησης 60w CE για το ανοξείδωτο
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Δροσισμένη η αέρας της GW λέιζερ μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πηγής μίνι 60KG αντικαθιστά μόνο TIG MIG τη συγκόλληση
| Λέξεις κλειδί: | μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αερόψυξης μίνι |
| Μηχανή: | Αερόψυκτη φορητή φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων |
Φορητή μίνι μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ 60W 10J ανόδου για την μπαταρία κοσμήματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
φορητό σχέδιο μηχανών αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ 1000W 1500W 2000W
| Τύπος λέιζερ: | μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W 1500W 2000W |
| Ύφος ψύξης: | Ψυγείο νερού S&A και άλλο προαιρετικό |
40% Ηλεκτρο-οπτική αποδοτικότητα μετατροπής χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για συγκόλληση
| Διάστημα κύματος λέιζερς εξόδου: | 1080nm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Απλή διαμόρφωση, μικρό μέγεθος, απλή λειτουργία και υψηλή νοημοσύνη |
| Ενσωμάτωση: | Υψηλής ολοκλήρωσης προϊόντα |


