Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser fiber welding machine for metal ] αγώνας 273 προϊόντα.
φορητός οξυγονοκολλητής ορείχαλκου αργιλίου σιδήρου μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 1000W 1080NM
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λέιζερ: | 1000w 1500W Raycus/Max |
| Πηγή λέιζερ: | Ανώτατο JPT Raycus IPG προαιρετικό |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ IPG GW 100mm ταλάντευση 220VAC με τον καθαρισμό
| Λέξεις κλειδί: | φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | καθαρισμός λέιζερ |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών της GW CW |
Χερσαία μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500w 2000w 3000w για SS Αλουμίνιο
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | Φορητή χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| Τύπος λέιζερ: | Συνέχεια λέιζερ ινών |
3 σε 1 1500w συνεχή συγκόλλησης μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μηχανών φορητή
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συνεχούς συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | Συγκόλληση, καθαρισμός και κοπή με λέιζερ |
Αερόψυξη 800W 1200W μηχανών συγκόλλησης λέιζερ αργιλίου χάλυβα άνθρακα ανοξείδωτου
| Όνομα μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 800W 1200W |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ ινών: | 800W 1200W |
| κεφάλι συγκόλλησης: | Qilin/WSX/etc. |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών με τη βιομηχανική συγκόλληση ρομπότ 6 άξονα
| Αριθμός αξόνων: | άξονας 6 |
|---|---|
| Ωφέλιμο φορτίο: | 10KG |
| βάρος ρομπότ: | 172 κιλά |
1000w χειρωνακτική φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το αργίλιο ανοξείδωτου
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Καθαρίζοντας κεφάλι: | Qilin/WSX/etc. |
3 σε μία μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ αλουμινίου
| Λέξεις-κλειδιά: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ αλουμινίου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | Κεφαλή λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
800W 1200W 1500W 2000W Ψύξη αέρα 1000w Εφοδιασμός με χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για ανοξείδωτο χάλυβα
| Κλειστές λέξεις: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | συγκόλληση λέιζερ ανοξείδωτου |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1000w ίνες 3 σε 1 χειροκίνητη συγκόλληση λέιζερ για μεταλλικό ατσάλι ατσάλι αλουμίνιο
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |


