Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser fiber welding machine for metal ] αγώνας 273 προϊόντα.
3 σε 1 συγκόλληση λέιζερ με καθαρότερο κοπτήρα, χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών για μέταλλο
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Μηχανή κρύας συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500w CW με τον αυτόματο τροφοδότη καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | ΛΈΙΖΕΡ 1500W ΙΝΏΝ CW |
| Μήκος καλωδίων ινών: | 10m |
Μίνι μέγεθος 3 σε 1 φορητή συγκόλλησης μηχανών μηχανή συγκόλλησης λέιζερ τέμνουσα 1500w 2000w
| Λέξεις κλειδί: | χέρι - κρατημένη συγκόλληση machin |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | τέμνουσα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
1500W 2000W 3000W Μίνι χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
| Κλειστές λέξεις: | 3 σε 1 χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | μηχανή συγκόλλησης με laser cutting |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Εργαστήριο τροφίμων Μηχανή συνεχούς συγκόλλησης με ίνες λέιζερ με ισχύ 1,5KW και μήκος κύματος 1070nm
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Wavelength: | 1070 |
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
150W YAG Μίνι Χρυσή Λέιζερ συγκολλητής φορητό κοσμήματα Laser Beam συγκόλληση μηχανή για πώληση
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
τέμνουσα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500w 2000w 3 σε 1 φορητό οξυγονοκολλητή
| Κύρια λειτουργία: | 3 σε 1 χέρι - κρατημένη ενώνοντας στενά καθαρίζοντας μηχανή κοπής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | καθαρίζοντας μηχανή κοπής συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1: | Συγκόλληση, Καθαρισμός, Κοπή |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 150w
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ μετάλλων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 2000W
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Πηγή λέιζερ: | Ανώτατο JPT Raycus IPG προαιρετικό |
Αεροψύξη 800W 1200W 1500W 2000W 3 σε 1 Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 35kg για το κόψιμο / καθαρισμό μετάλλων
| Κλειστές λέξεις: | Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ανοξείδωτου |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |


