Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser fiber welding machine for metal ] αγώνας 273 προϊόντα.
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ μηχανών Siemens με το διπλό συλλέγοντας κιβώτιο σκόνης
| Όνομα Προϊόντος: | Σύστημα εξαγωγής καπνών λέιζερ με το διπλό σχέδιο κιβωτίων συλλογής σκόνης |
|---|---|
| Μάρκα: | Riselaser |
| Τόπος καταγωγής: | Shenzhen |
2000W συνεχής οξυγονοκολλητής σημείων λέιζερ ινών για τις μπαταρίες
| Δύναμη παραγωγής: | 2000W |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 6.5KW |
| Συχνότητα: | 1000.0~5000.0 Hz |
1500w τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων ανοξείδωτου με την ανταλλαγή Platfrom
| Πρότυπο: | Rl-1530-1500 |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 1500*3000mm |
| Δύναμη λέιζερ: | 500W/1000W/1500W/2000W Raycus |


