Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser fiber welding machine for metal ] αγώνας 273 προϊόντα.
Φορητή μηχανή σήμανσης με λέιζερ ινών για κωδικοποίηση μικρών βιομηχανικών μετάλλων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
υψηλής ενέργειας κατάλληλα συγκόλληση ακρίβειας πηγής ισχύος λέιζερ ινών 120W MOPA/τηλέφωνο χαρακτική κυττάρων
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών MOPA |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 120W |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ μετάλλων Raycus Remover σκουριάς λέιζερ 1000 Watt
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w |
| Πηγή RLaser: | Raycus/MAX/JPT |
Μηχανή σήμανσης με λέιζερ μετάλλων 20w 30W 50W φορητή χειροκίνητη μίνι μηχανή χαρακτικής με λέιζερ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Ενιαίο φίλτρο αέρα τεμνουσών μηχανών λέιζερ συστημάτων εξαγωγής καπνών λέιζερ όπλων
| Όνομα Προϊόντος: | Ενιαίο σύστημα εξαγωγής καπνών λέιζερ όπλων, φίλτρο αέρα τεμνουσών μηχανών λέιζερ |
|---|---|
| Μάρκα: | Riselaser |
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
Φορητή μηχανή χαρακτικής με λέιζερ ινών για την κωδικοποίηση φλάντζας μούχλας φορητής μικρής μεταλλικής πινακίδας ονόματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Ευρύτερο εύρος παλμού MOPA πηγή λέιζερ ινών
| Όνομα προϊόντος: | Πηγή λέιζερ μοπά |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 20,30,50,70,100,120W |
| Μήκος κύματος: | 1064 nm |
1-2000kHz ενότητα λέιζερ ινών συχνότητας, πηγή λέιζερ 70W MOPA για τη οπτική ίνα
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών MOPA |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 70W |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
τέμνουσα μηχανή λέιζερ 0.05mm 1500W βιομηχανική για το πιάτο χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | 1500W τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών που χρησιμοποιείται στο πιάτο ήπιου χάλυβα/το πιάτο σιδήρου |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 1500W |
Ενσωματωμένα συστήματα εξάτμισης καπνών συγκόλλησης γραφείου, εξολκέας καπνών κοπτών λέιζερ
| Όνομα Προϊόντος: | Ειδικά γίνοντας για την τέμνουσα μηχανή λέιζερ, σύστημα εξαγωγής καπνών λέιζερ |
|---|---|
| Μάρκα: | Riselaser |
| Τόπος καταγωγής: | Shenzhen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |


