Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser fiber welding machine for metal ] αγώνας 273 προϊόντα.
1000w μηχανή καθαρισμού με λέιζερ Μεγάλο μορφότυπο Φυτικά λέιζερ καθαριστικό εργασία για το καθαρισμό του ελαίου στο μέταλλο
| Δύναμη: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λάιζερ ινών |
1000W 1500W Μεγάλο μορφότυπο μηχανή καθαρισμού με λέιζερ ινών για την αφαίρεση σκουριάς μετάλλου
| Δύναμη: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λάιζερ ινών |
Επαγγελματική μηχανή καθαρισμού με λέιζερ ινών Μεγάλο μορφότυπο Μηχανή απολέπισης με λέιζερ υψηλής ταχύτητας μετάλλων
| Δύναμη: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λάιζερ ινών |
Ενιαίο λέιζερ ινών τρόπου υψηλής αποδοτικότητας 500 Watt για την τέμνουσα μηχανή λέιζερ
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 500w-1000w |
γεννήτρια λέιζερ ινών 1000W RECI με 2 έτη υδρόψυξης εξουσιοδότησης
| Λέξη κλειδί: | Γεννήτρια λέιζερ ινών εμπορικών σημάτων |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
| Τρόπος εργασίας: | CW |
Βιομηχανική υψηλή ακρίβειας σφυγμού ινών αφαίρεση σκουριάς μετάλλων πετρελαίου χρωμάτων λέιζερ καθαρότερη
| Δύναμη: | 200W, 100W |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 538*411*685mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
Μηχανή καθαρισμού λέιζερ χειροκίνητου τύπου 100w Pulse Fiber
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Αργίλιο, μέταλλο |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W, 200W, 300W |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
βιομηχανικό λέιζερ ινών 20w 100w που χαρακτηρίζει την αυτόματη οπτική τοποθετώντας CCD κάμερα μηχανών
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
| Βάρος (κλ): | 85 κλ |
Μηχανή καθαρισμού 1000w 1500w Fiber Laser Rust Removal Machine Μεγάλο μορφότυπο Για σκουριά χρώματος
| Δύναμη: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λάιζερ ινών |
Φορητό λέιζερ ινών 1064nm 20W που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W |
| Περιοχή εργασίας: | 100*100mm (διευθετήσιμος) |


