Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser fiber welding machine for metal ] αγώνας 273 προϊόντα.
Μηχανή καθαρισμού με λέιζερ 1000w 1500w 2000w CW Μηχανή απομάκρυνσης σκουριάς με λέιζερ ινών για καθαρισμό μετάλλων
| Δύναμη: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λάιζερ ινών |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα με εύκολη λειτουργία ελέγχου
| Αξιόπιστη: | Υψηλή αξιοπιστία |
|---|---|
| Διατήρηση: | Χωρίς συντήρηση λειτουργία |
| Κατηγορία προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
Μικρή και ισχυρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών χειροκίνητη με πηγή λέιζερ BWT
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Key Selling Points: | Competitive Price |
Χέρι αερόψυξης - κρατημένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αργιλίου μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 1.5KW
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αργιλίου |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Αερόψυξη |
| Τάση εργασίας: | 220V±10%, 50/60HZ |
1500w 2000w 3000w Βιομηχανική χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για ίνες ατσάλινου αλουμινίου
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Κύριο Fuction: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για τα μέταλλα |
| Προαιρετικές λειτουργίες: | καθαρίζοντας/κόβοντας, ή 3 σε 1 |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ ινών 1500w/2000w χειροκίνητη για μικρές και λεπτές εργασίες συγκόλλησης
| Collimating Focal Length: | F50mm |
|---|---|
| Machine Dimensions: | 58*34*78CM |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Χειροκίνητη συγκόλληση λέιζερ ινών 1.5kw Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών μετάλλου Qilin Double Wobble Head
| Δύναμη μηχανής: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
Μεταφορτωτό 3 σε 1 χειροκίνητο μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1.5KW 2KW 3KW ψύξη νερού για συγκόλληση μετάλλου
| Δύναμη μηχανής: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
Φύλαγμα με λέιζερ F50mm για ταχύτητα
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ από μεταλλική ίνα από ανοξείδωτο χάλυβα 1000W 1500W 2000W 3000W
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |


