Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser fiber welding machine for metal ] αγώνας 273 προϊόντα.
1.5kW φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το ανοξείδωτο Aluminumcarbon
| Όνομα προϊόντων: | Χέρι - κρατημένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Κύριο Fuction: | λέιζερ ινών weldingn για τα μέταλλα |
| Προαιρετική λειτουργία: | ένωση + καθαρισμός + κοπή |
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ για εργοστάσια τροφίμων και ποτών
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
1000w φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με το αυτόματο κεφάλι συγκόλλησης τροφοδοτών WXS καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λέιζερ: | 1000w Raycus/Max |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 220V±10%/50Hz/380V±10%/50Hz |
2000w μίνι φορητός λέιζερ συγκόλλησης οξυγονοκολλητής λέιζερ μηχανών φορητός
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Καθαρίζοντας κεφάλι: | Qilin/WSX/etc. |
Φορητό μηχάνημα συγκόλλησης με λέιζερ υψηλής ισχύος Riselaser 3000w SUP 21S Gun for 8mm Metal
| Λέξεις κλειδιά: | φορητή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | συγκόλληση μετάλλου 8mm |
| κύριο χαρακτηριστικό: | 3kw |
Πηγή λέιζερ MAX μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με κεφαλή λέιζερ οθόνης αφής 1500w 2000w
| Λέξεις κλειδί: | φορητή μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά 2: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
| Λειτουργία 3 σε 1: | συγκόλληση, καθαρισμός και κοπή |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων αργιλίου ανοξείδωτου 1kW 1.5kW 2kW
| Μήκος κύματος: | 1070 |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 2000W |
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0.5mm |
F50mm Συγκεντρωτικό μήκος συσσωρευτής χειροκίνητης μηχανής συγκόλλησης λέιζερ με ονομαστική ισχύ 1500w/2000w
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
Ανοξείδωτο μηχανών συγκόλλησης λέιζερ αερόψυξης 1000W 1500W
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ανοξείδωτου |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Ψύξη Aire |
| Ικανότητα δεξαμενών νερού: | Λέιζερ ινών CW |
Φορητή 1.5kW 2kW 3kW μηχανή συγκόλλησης λέιζερ Riselaser, 3 σε 1 τέμνουσα μηχανή λέιζερ
| Λέξη κλειδί μηχανών: | 3 σε 1 φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Παράγοντας κλειδί: | καθαρίζοντας mavhine λέιζερ τεμνουσών μηχανών λέιζερ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
| Κύρια λειτουργία: | ένωση + καθαρισμός + κοπή |


