Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser fiber welding machine for metal ] αγώνας 273 προϊόντα.
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 3in1 2000W/3000W Μέρη εξοπλισμού λέιζερ
| Βάρος (kg): | 140 |
|---|---|
| Αποτελεσματικότητα: | 2KW ισχύς μπορεί να συγκολλήσει 6mm πάχος ανοξείδωτο και ανθρακικό χάλυβα χωρίς επιπλέον σύρμα |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Σύνθετη και φορητή χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών με διάμετρο εστιακού σημείου 0,5 mm
| Control System Brand: | Support Customization |
|---|---|
| Cooling Method: | Water Cooling |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
1064nm φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών για το ανοξείδωτο
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το ανοξείδωτο |
|---|---|
| Λέιζερ: | 1500w, 2000w, 1000w |
| Μήκος κύματος: | 1064nm συγκόλληση λέιζερ |
Της GW IPG καθαρίζοντας μηχανή 10L/λ. λέιζερ μετάλλων μηχανών 1000w λέιζερ καθαρίζοντας
| Λέξεις κλειδί: | 1000w καθαρίζοντας λέιζερ μηχανών λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | μέταλλο μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών της GW CW |
Χειρωνακτική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αργιλίου μηχανών συγκόλλησης λέιζερ της GW CW
| Λέξεις κλειδί: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | χειρωνακτική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Αεροψύξη 800W 1200W 1500W 2000W Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών φορητή για ανοξείδωτο χάλυβα
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | μηχανή συγκόλλησης για ανοξείδωτο χάλυβα |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Αερόψυξη 800W Riselaser/μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1200W για το ανοξείδωτο
| Όνομα μηχανών συγκόλλησης: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη πηγής λέιζερ: | 800W / 1200W |
| Τύπος κεφαλιών συγκόλλησης: | Qilin/WSX/etc. |
Πολυλειτουργικό 1000W 3 σε 1 χειροκίνητο ινώδες λέιζερ συγκόλληση καθαρισμού μηχανή κοπής μεταλλικού λέιζερ μηχανή συγκόλλησης
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
1.5KW/2KW/3KW Channel Letter Laser Welding Machine με διάμετρο εστιακού σημείου 0,5 mm
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
| Weight (KG): | 140 KG |
οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών γυαλιών μηχανών συγκόλλησης κοσμήματος 200W 100J YAG
| Όνομα προϊόντων: | οξυγονοκολλητής λέιζερ κοσμήματος μηχανών συγκόλλησης 200W 100J YAG |
|---|---|
| Βιομηχανίες εφαρμογής: | Κόσμημα, 3c, γυαλιά |
| Πηγή λέιζερ: | λέιζερ 200w Yag |


