Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 4 in 1 functional handheld laser welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
Λειτουργική φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 4 σε 1 με 2 χρόνια εγγύηση και μήκος κύματος 1080±5 nm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 2000W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 620x490x878mm |
| Βάρος: | 100,5 κιλά |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα με εύκολη λειτουργία ελέγχου
| Αξιόπιστη: | Υψηλή αξιοπιστία |
|---|---|
| Διατήρηση: | Χωρίς συντήρηση λειτουργία |
| Κατηγορία προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
F50mm Συγκεντρωτικό μήκος συσσωρευτής χειροκίνητης μηχανής συγκόλλησης λέιζερ με ονομαστική ισχύ 1500w/2000w
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
3 σε 1 1500w συνεχή συγκόλλησης μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μηχανών φορητή
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συνεχούς συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | Συγκόλληση, καθαρισμός και κοπή με λέιζερ |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ χειρός 1500w 2000w με πηγή λέιζερ Raycus / Max
| Λέξεις κλειδιά: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| κύριο χαρακτηριστικό: | μέγιστο στη συγκόλληση μετάλλων 8mm |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ IPG GW 100mm ταλάντευση 220VAC με τον καθαρισμό
| Λέξεις κλειδί: | φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | καθαρισμός λέιζερ |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών της GW CW |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 1500w 2000w 3000w με πηγή λέιζερ MAX / Raycus
| Κλειστές λέξεις: | μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ μετάλλων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
1500w 2000w 3000w Βιομηχανική χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για ίνες ατσάλινου αλουμινίου
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Κύριο Fuction: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για τα μέταλλα |
| Προαιρετικές λειτουργίες: | καθαρίζοντας/κόβοντας, ή 3 σε 1 |
φορητός οξυγονοκολλητής ορείχαλκου αργιλίου σιδήρου μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 1000W 1080NM
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λέιζερ: | 1000w 1500W Raycus/Max |
| Πηγή λέιζερ: | Ανώτατο JPT Raycus IPG προαιρετικό |
2000w μίνι φορητός λέιζερ συγκόλλησης οξυγονοκολλητής λέιζερ μηχανών φορητός
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Καθαρίζοντας κεφάλι: | Qilin/WSX/etc. |


