Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 4 in 1 functional handheld laser welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
RLW-PRO Handheld Laser Welder: Precise, Flexible, and Industrial-Grade
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1080mm |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 1000-1200w |
| Διασύνδεση πυροβόλων όπλων: | ΚΠΣ |
Τρόπος εξόδου λέιζερ Ευέλικτη κινητή μηχανή σύντηξης λέιζερ με έξοδο οπτικών ινών
| Ονομασία του προϊόντος: | Εργαστήριο συγκόλλησης με λέιζερ 1000/1500/2000W |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου: | Εύκολη στη χρήση λειτουργία ελέγχου |
| Μονόπλευρη διείσδυση: | 3 mm (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, Ζυγισμένο φύλλο, Χάλυβα άνθρακα), 2 mm (αλουμίνιο), 1,5 mm (αργύ |
3mm διπλής διείσδυσης φορητό εξοπλισμό συγκόλλησης λέιζερ με χωρίς συντήρηση
| Τρόπος εξόδου λέιζερ: | Η ευέλικτη λειτουργία εξόδου λέιζερ μπορεί εύκολα να ενσωματωθεί με τον εξοπλισμό του συστήματος |
|---|---|
| Μονόπλευρη διείσδυση: | 3 mm (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, Ζυγισμένο φύλλο, Χάλυβα άνθρακα), 2 mm (αλουμίνιο), 1,5 mm (αργύ |
| Ενσωμάτωση: | Υψηλής ολοκλήρωσης προϊόντα |
Νέα συγκόλληση λέιζερ οπτικών ινών όρου 500 Watt υδρόψυξης εύκολα να λειτουργήσουν
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός οξυγονοκολλητής 500W μετάδοσης ινών μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| μάρκα: | Riselaser |
| Πρωτότυπο: | Shenzhen |
Χειροκίνητη συγκόλληση με λέιζερ ιδανική για επισκευές και συντήρηση επί τόπου
| Product Name: | Mini Stainless Steel Laser Welding Machine Multifunction Laser Welder Portable Welding Machine |
|---|---|
| Small and portable: | Yes |
| Robot welding: | Yes |
Της GW IPG καθαρίζοντας μηχανή 10L/λ. λέιζερ μετάλλων μηχανών 1000w λέιζερ καθαρίζοντας
| Λέξεις κλειδί: | 1000w καθαρίζοντας λέιζερ μηχανών λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | μέταλλο μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών της GW CW |
Υψηλής αξιοπιστίας χειροκίνητος συγκολλητής λέιζερ για εφαρμογές βιομηχανικού υλικού
| Διάστημα κύματος λέιζερς εξόδου: | 1080nm |
|---|---|
| Ενσωμάτωση: | Υψηλής ολοκλήρωσης προϊόντα |
| Διπλή διείσδυση: | 6 mm (Ατσάλι, Ζυγισμένο φύλλο, Χάλυβα άνθρακα), 4 mm (αλουμίνιο), 3 mm (αργύλινο), 2 mm (Χάλκινο) |
τέμνουσα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500w 2000w 3 σε 1 φορητό οξυγονοκολλητή
| Κύρια λειτουργία: | 3 σε 1 χέρι - κρατημένη ενώνοντας στενά καθαρίζοντας μηχανή κοπής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | καθαρίζοντας μηχανή κοπής συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1: | Συγκόλληση, Καθαρισμός, Κοπή |
Μίνι μέγεθος 3 σε 1 φορητή συγκόλλησης μηχανών μηχανή συγκόλλησης λέιζερ τέμνουσα 1500w 2000w
| Λέξεις κλειδί: | χέρι - κρατημένη συγκόλληση machin |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | τέμνουσα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
3 σε 1 χειροκίνητος συγκόλλησης λέιζερ συνεχής συγκόλληση Riselaser RL-FAM για μέταλλο MAX 1500W 2000W 3000W
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ΚΑΤΑΣΙΑ ΠΛΥΚΟΥΔΟΥ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |


