Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 4 in 1 functional handheld laser welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
1500w 2000w 3000w χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ SUP 21S Λέιζερ Πυροβόλο για 8mm παχύ μέταλλο
| Κλειστές λέξεις: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | συγκόλληση βαρέων μετάλλων |
| Κύριο χαρακτηριστικό: | Μέγιστο 8 mm συγκόλληση μετάλλων |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 800W με ψύξη αέρα με εγγύηση ενός έτους και μήκος κύματος 1080+5 nm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 800W |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1080+5 nm |
| Βάρος: | 90 |
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ 1500W με ψύξη αέρα με μήκος κύματος 1070±10nm και εγγύηση 1 έτους
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 650x300x570mm |
| Πλάτος παλμού: | <5 nm |
1200W φορητή συσκευή συγκόλλησης λέιζερ με ψύξη αέρα με μήκος κύματος 1080nm και πλάτος κλίσης 0-4mm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1200W |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Βάρος: | 45 KG (Ενσωματωμένος τροφοδότης καλωδίων) |
1500w 2000w χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ίνες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
3 σε 1 χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 1500W 1000W για αλουμίνιο μετάλλου χάλυβα ανοξείδωτο
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
Βαθιά συγκόλληση Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ χειροκίνητης χρήσης με εστιακό μήκος F50mm και εύρος μήκους κύματος 1070±20nm
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ ινών 1500w/2000w χειροκίνητη για μικρές και λεπτές εργασίες συγκόλλησης
| Collimating Focal Length: | F50mm |
|---|---|
| Machine Dimensions: | 58*34*78CM |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500W με την τέμνουσα λειτουργία καθαρισμού
| Λέξεις κλειδί: | 1500W μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά 2: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500W |
| Λειτουργία: | συγκόλληση, καθαρισμός και κοπή |
Φορητό λέιζερ ινών μηχανών 1500w GW CW λέιζερ συγκολλώντας για το σίδηρο
| Λέξεις κλειδί: | συγκολλώντας σίδηρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | φορητή συγκολλώντας μηχανή 1500w λέιζερ |
| Λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |


