Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 4 in 1 functional handheld laser welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
Πηγή λέιζερ MAX μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με κεφαλή λέιζερ οθόνης αφής 1500w 2000w
| Λέξεις κλειδί: | φορητή μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά 2: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
| Λειτουργία 3 σε 1: | συγκόλληση, καθαρισμός και κοπή |
Διπλή καλωδίων μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων τροφοδοτών φορητή με την πηγή λέιζερ 3 KW
| Λέξεις κλειδί: | φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά 2: | διπλός τροφοδότης καλωδίων |
| Κύριο χαρακτηριστικό: | 3kw |
3 σε μία μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ αλουμινίου
| Λέξεις-κλειδιά: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ αλουμινίου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | Κεφαλή λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Χειρωνακτική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αργιλίου μηχανών συγκόλλησης λέιζερ της GW CW
| Λέξεις κλειδί: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | χειρωνακτική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Φορητό μηχάνημα συγκόλλησης με λέιζερ υψηλής ισχύος Riselaser 3000w SUP 21S Gun for 8mm Metal
| Λέξεις κλειδιά: | φορητή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | συγκόλληση μετάλλου 8mm |
| κύριο χαρακτηριστικό: | 3kw |
Το φορητό αγαθό τιμών μηχανών καθαρισμού λέιζερ καροτσακιών για τη σκουριά μετάλλων αφαιρεί
| Τύπος λέιζερ: | φορητή τιμή μηχανών καθαρισμού λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | λέιζερ ινών 200w/100w MOPA |
| Διαθέσιμη ισχύς: | 100w 200w 300w |
Αντιμετωπισμένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών χάλυβα 1500w με τον αυτόματο τροφοδότη καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | αντιμετωπισμένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών για το χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Τρόπος: | Συνεχής |
Δροσισμένη η αέρας της GW λέιζερ μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πηγής μίνι 60KG αντικαθιστά μόνο TIG MIG τη συγκόλληση
| Λέξεις κλειδί: | μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αερόψυξης μίνι |
| Μηχανή: | Αερόψυκτη φορητή φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων |
Πολυλειτουργική φορητή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 3 σε 1
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
1500W χειροκίνητοι συγκολλητές μετρητών 3 σε 1 μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με πολλαπλές λειτουργίες
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |


