Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 4 in 1 functional handheld laser welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
3000W Laser Welder Ατσάλινη χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών για συγκόλληση μετάλλου
| Πρότυπη σειρά: | Rl-ΦΒ |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Διάστημα κύματος λέιζερ: | 1080+5nm |
Μεταφορτωτή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500W 2000W χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών για συγκόλληση μετάλλου
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
Εταιρεία κατασκευής Εργαλείο συγκόλλησης με λέιζερ ινών χειρός 1500w 2000w Εργαλείο συγκόλλησης με λέιζερ χειρός για φύλλο μετάλλου
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
Πολυλειτουργικό 3 σε 1 χειροκίνητο μηχανή καθαρισμού και κοπής συγκόλλησης λέιζερ 1500w 2000w 3000w
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
Φύλαγμα με λέιζερ F50mm για ταχύτητα
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |
1.5KW/2KW/3KW Channel Letter Laser Welding Machine με διάμετρο εστιακού σημείου 0,5 mm
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
| Weight (KG): | 140 KG |
3 σε 1 1500w χειρωνακτική λέιζερ συγκόλλησης μηχανή συγκόλλησης μηχανών φορητή
| Κλειστές λέξεις: | φορητή μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Φορητή 1.5kW 2kW 3kW μηχανή συγκόλλησης λέιζερ Riselaser, 3 σε 1 τέμνουσα μηχανή λέιζερ
| Λέξη κλειδί μηχανών: | 3 σε 1 φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Παράγοντας κλειδί: | καθαρίζοντας mavhine λέιζερ τεμνουσών μηχανών λέιζερ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
| Κύρια λειτουργία: | ένωση + καθαρισμός + κοπή |
φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ μετάλλων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 2000W
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Πηγή λέιζερ: | Ανώτατο JPT Raycus IPG προαιρετικό |


