Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 4 in 1 functional handheld laser welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
1.5kW φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το ανοξείδωτο Aluminumcarbon
| Όνομα προϊόντων: | Χέρι - κρατημένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Κύριο Fuction: | λέιζερ ινών weldingn για τα μέταλλα |
| Προαιρετική λειτουργία: | ένωση + καθαρισμός + κοπή |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ της GW IPG 15m καλώδιο 1500W με το ψυγείο νερού
| Λέξεις κλειδί: | τιμή μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | κοπή λέιζερ καθαρισμού λέιζερ |
| Λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Υψηλής αξιοπιστίας χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για αυτοκινητοβιομηχανίες και άλλες βιομηχανίες
| Ενσωμάτωση: | Υψηλής ολοκλήρωσης προϊόντα |
|---|---|
| Τρόπος εξόδου λέιζερ: | Η ευέλικτη λειτουργία εξόδου λέιζερ μπορεί εύκολα να ενσωματωθεί με τον εξοπλισμό του συστήματος |
| Υλικά συγκόλλησης: | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, Ζυγισμένο φύλλο, Χάλυβα άνθρακα, Αλουμίνιο, Κουρδένιο, Χαλκό |
40% Ηλεκτρο-οπτική αποδοτικότητα μετατροπής χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για συγκόλληση
| Διάστημα κύματος λέιζερς εξόδου: | 1080nm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Απλή διαμόρφωση, μικρό μέγεθος, απλή λειτουργία και υψηλή νοημοσύνη |
| Ενσωμάτωση: | Υψηλής ολοκλήρωσης προϊόντα |
Προσαρμόσιμη χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για ακριβή και συμπαγή συγκόλληση
| Dimensions: | 100*45*68cm |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Laser Source: | BWT Laser Source |
1000w χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πολυλειτουργική συγκόλληση λέιζερ ινών για μέταλλο από ανοξείδωτο χάλυβα αλουμίνιο
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
10m / πυροβόλο όπλο λέιζερ ΓΟΥΛΙΑΣ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 15m φορητό για το ανοξείδωτο
| Λέξεις κλειδί: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά 2: | μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
| Κύριο χαρακτηριστικό: | με ψύκτη Hali / S&A |
Επεξεργαστή χονδρικής συσκευής συγκόλλησης με λέιζερ για μεταλλικό Riselaser RL-FW 3000W Υποστήριξη προσαρμογής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ χάλκινου χαλκού 1000W 1500W 2000W 3000W
| Πρότυπη σειρά: | Rl-ΦΒ |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Διάστημα κύματος λέιζερ: | 1080+5nm |
2000W IPG χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορητή συγκόλληση λέιζερ με ανθεκτικό κινητήρα για την ξενοδοχειακή βιομηχανία
| Πρότυπη σειρά: | Rl-ΦΒ |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Διάστημα κύματος λέιζερ: | 1080+5nm |


