Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 4 in 1 functional handheld laser welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
1500W 2000W φορητές χειροκίνητες συγκολλητές λέιζερ συγκόλληση μηχανή τιμή για το μέταλλο ατσάλι ατσάλι αλουμίνιο
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
Φορητή μηχανή αφαίρεσης χρωμάτων λέιζερ ινών λέιζερ καθαρότερη 1000W
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Shenzhen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w |
Μέση τέμνουσα μηχανή λέιζερ δύναμης 1500W με το Drive σερβο μηχανών για το ανοξείδωτο
| Τέμνουσα περιοχή: | 1500*3000mm |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
| Δύναμη λέιζερ: | 1500W |
Φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών FDA 1500W CE για το ανοξείδωτο
| Όνομα μηχανών: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λειτουργία: | Χέρι - κρατημένη συγκόλληση λέιζερ ινών |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Χέρι οξυγονοκολλητών λέιζερ Riselaser 1500w - κρατημένο μέταλλο αερόψυξης συγκόλλησης συγκολλώντας
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής:: | 1500W |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 2 έτος |
| Τύπος λέιζερ:: | Συνεχές λέιζερ ινών |
1500W φορητός οξυγονοκολλητής 3 λέιζερ σε 1 καθαρίζοντας μηχανή κοπής συγκόλλησης
| Μήκος κύματος:: | 1070nm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ:: | ανώτατος |
| Δύναμη λέιζερ:: | 1500W |
Ολοκληρωτική βελτίωση της αποτελεσματικότητας διάλυσης της θερμότητας ασύρματο σύστημα σύνδεσης λέιζερ
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Fewer consumables: | Yes |
| Upgradeable platform welding: | Yes |
3 σε 1 συγκόλλημα λέιζερ Riselaser RL-FAB 35KG 1000W 1500W ψύξη αέρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |


