Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 4 in 1 functional handheld laser welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
3 σε 1 φορητό φαρμακευτικό μηχανισμό συγκόλλησης με λέιζερ 1000W
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1000w ίνες 3 σε 1 χειροκίνητη συγκόλληση λέιζερ για μεταλλικό ατσάλι ατσάλι αλουμίνιο
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
Πολυλειτουργικό 1000W 3 σε 1 χειροκίνητο ινώδες λέιζερ συγκόλληση καθαρισμού μηχανή κοπής μεταλλικού λέιζερ μηχανή συγκόλλησης
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 3 σε 1 1000W για την κοπή και τον καθαρισμό εξοπλισμού συγκόλλησης μετάλλων
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
RL 3-in-1 χειροκίνητη φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500w 2000w 3000w με λειτουργία καθαρισμού κοπής
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
3 σε 1 χειροκίνητη συγκόλληση λέιζερ 1500w 2000w 3000w μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για αλουμίνιο χάλυβα άνθρακα
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
3 σε 1 χειροκίνητη μηχανή καθαρισμού κοπής συγκόλλησης με λέιζερ ινών 1500W 2000W 3000W μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ μετάλλου
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
Φορητή πολυλειτουργική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 3 σε 1
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
Μηχανή καθαρισμού λέιζερ χειροκίνητου τύπου 100w Pulse Fiber
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Αργίλιο, μέταλλο |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W, 200W, 300W |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
1500w 2000w 3000w φορητό χειροκίνητο συγκόλλημα λέιζερ για αλουμίνιο ενσωματωμένο σε ψυγείο νερού
| Ονομασία: | Χέρι - κρατημένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δραστηριότητα: | λέιζερ weldingn για τα μέταλλα |
| Λειτουργία προαιρετική: | καθαρισμός/κοπή |


