Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1064nm yag laser welding box ] αγώνας 73 προϊόντα.
Μαγικό βάρος μηχανών συγκόλλησης κοσμήματος κιβωτίων συγκόλλησης λέιζερ 1064nm YAG 13.5KG
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος οικοδεσποτών: | 1.5kW |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος αφής |
Μίνι Yag λέιζερ συγκόλλησης συγκολλώντας μηχανή λέιζερ μεγέθους μηχανών συμπαγής για τα κοσμήματα
| Λειτουργία μηχανών: | Συγκόλληση κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ YAG |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος αφής |
Ηλεκτρονική μηχανή συγκόλλησης για χρυσάφι 1064nm YAG Laser
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG 60W 80W 100W για το κόσμημα Glasswear
| Όνομα μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG 60W 80W 100W |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 60W / 80W/100w |
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
Μίνι κοσμήματα YAG μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 150W με CCD μηχανή επισκευής για χρυσό ασημένιο κοσμήματα
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Ελεύθερος 80J οξυγονοκολλητής λέιζερ μηχανών συγκόλλησης κοσμήματος σκιών 1064nm Yag
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 100W |
| Ενέργεια λέιζερ: | 80J |
Μίνι έλεγχος αφής λέιζερ οξυγονοκολλητών 40J 1064nm YAG σημείων υψηλής ακρίβειας 60W
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Χρήση: | Συγκόλληση μετάλλων |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |
Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος μεγέθους 1064nm με την οθόνη αφής μικροϋπολογιστών
| Μέγεθος μηχανών: | 720*340*930mm |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V 50/60Hz 30A |
| Σειρά πλάτους σφυγμού: | 1~20ms |
Χρυσό Ασημένιο Μίνι Εκαθάρισμα Λέιζερ Επεξεργαστήριο με 60W 80W 100W ισχύ και 1064nm μήκος κύματος
| Ονομασία μηχανής: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG 60W 80W 100W |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 60W / 80W/100w |
| Διάστημα κύματος: | 1064nm |
Μηχανή συγκόλλησης μικρολέιζερ YAG
| Λειτουργία μηχανής: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μικροϋπολογιστών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά: | Μηχανή λέιζερ για χρυσό |
| Να στοχεύσει και προσδιορισμός θέσης: | Μικροσκόπιο + ψηφιακό CCD σύστημα καμερών HD |


