Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1064nm yag laser welding box ] αγώνας 73 προϊόντα.
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 150w
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Μεταφορτωτό Χρυσό Ασημένιο Λέιζερ Επεξεργαστήριο 150w Λέιζερ Επεξεργαστήριο για Κοσμήματα
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
Εργαλεία συγκόλλησης με λέιζερ κοσμημάτων για χρυσό και ασήμι
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
150w Μίνι Ένα Desktop Στυλ Κοσμήματα Λαζερική μηχανή συγκόλλησης Για Χρυσό Ασημένιο Διαμάντι
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ κοσμήματος υπολογιστών γραφείου 40J 60J 75J
| Όνομα μηχανών: | Μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 60W / 80W/100w |
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
40J μαγικό κιβώτιο μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών για την επισκευή ρολογιών κοσμήματος
| Κύρια χρήση: | Λέιζερ σημείων για τη συγκόλληση κοσμήματος |
|---|---|
| Σημείο πώλησης: | συγκολλώντας μηχανή λέιζερ για τα κοσμήματα |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος αφής |
Μαγική χρήση εργαστηρίων Glasswear Detal μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος κιβωτίων 40W 40J
| Χρήση: | Κόσμημα που ενώνει στενά την οδοντική χρήση |
|---|---|
| Πωλώντας σημείο κλειδί: | Συγκόλληση λέιζερ |
| Λειτουργία: | έλεγχος οθόνης αφής |
Δισκόπιο 40W Μίνι φορητό κοσμήματα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για χρυσό ασήμι χάλυβα κοσμήματα
| Χρήση: | Κόσμημα που ενώνει στενά την οδοντική χρήση |
|---|---|
| Πωλώντας σημείο κλειδί: | Συγκόλληση λέιζερ |
| Λειτουργία: | Έλεγχος με οθόνη αφής |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος ελέγχου αφής με το μικροσκόπιο CCD
| Πηγή λέιζερ: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος για το χρυσό |
|---|---|
| Πηγή αντλιών: | Ενιαίος λαμπτήρας |
| Σύστημα ψύξης: | Ενσωματώστε την ανακύκλωση νερού |
οξυγονοκολλητής λέιζερ κοσμήματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ μικροϋπολογιστών 15ms 80W 1064nm
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Τάση: | 110Volt/220V προαιρετικός |


