Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1064nm yag laser welding box ] αγώνας 73 προϊόντα.
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος YAG 200W με την ισχυρή ακτίνα λέιζερ
| Όνομα προϊόντων: | Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | YAG 200W |
| Ανώτατη δύναμη λέιζερ: | 230W |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος υπολογιστών γραφείου YAG 40W για τη χρυσή ασημένια επισκευή γυαλιού
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | YAG |
| Βάρος: | 13,5 κιλά |
60W χρυσή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ YAG 10ms με τη υψηλή ενέργεια
| Πρότυπο μηχανών: | χρυσή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W |
Ατσάλι Χρυσό Κοσμήματα Επιτραπέζιο Φορητό Μικρό Μίνι Yag 40W Λαζερική μηχανή συγκόλλησης για μέταλλο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Μίνι 40W YAG Desktop Φορητό Κοσμήματα Laser Welder Κοσμήματα Laser συγκόλληση μηχανή για δαχτυλίδι βραχιόλι βραχιόλι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Εργαστήρια συγκόλλησης με λέιζερ Μίνι κοσμήματα Χρυσά και Ασημένια κοσμήματα Εργαστήρια επισκευής συγκόλλησης λέιζερ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
40W επιτραπέζιο φορητό κοσμήματα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ τιμή για το χρυσό κομματάκι χαλκού μετάλλου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Κοιλότητα μετάλλων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων HD CCD 7.5kw για το βραχιόλι βραχιολιών
| πρότυπο μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το δαχτυλίδι |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ χρυσού 60w
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Φορητό γραφείο χρυσό ασήμι 60w κοσμήματα σύστημα μηχανής συγκόλλησης λέιζερ με ακριβή
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |


