Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1064nm yag laser welding box ] αγώνας 73 προϊόντα.
Χρυσό ασημένιο ΛΈΙΖΕΡ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 1064nm 200w YAG
| Πηγή λέιζερ: | λέιζερ 200w Yag |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
| Εφαρμογή: | Παραγωγή ή επισκευή κοσμήματος |
Μίνι κόσμημα μηχανών συγκόλλησης λέιζερ αφής οθόνης με την προστατευτική κουρτίνα
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 100W |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
Εργαλεία επιτραπέζιας επιφάνειας για κοσμήματα Laser Welder Mini Jewelry YAG Laser Welding Repair Machine για χρυσάφι και ασήμι κοσμήματα
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Εργαλεία επιτραπέζιας επιφάνειας για κοσμήματα Laser Welder Mini Jewelry YAG Laser Welding Repair Machine για χρυσάφι και ασήμι κοσμήματα
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Αυτόματος οξυγονοκολλητής λέιζερ 50Hz 60Hz Yag για την παραγωγή επισκευής φορμών
| Πιστοποίηση: | ISO SGS |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλός-ακρίβεια |
| Τάση: | 380V/220V |
Μηχανή λέιζερ συγκόλλησης YAG
| Όνομα προϊόντων:: | 60w ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Protable χρυσή συγκόλλησης μηχανή συγκόλλησης λέιζερ σημείων κιβωτίων μηχανών μαγική
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος οικοδεσποτών: | 1.5kw |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος αφής |
Εργαστήριο συγκόλλησης laser spot YAG χρυσό και ασήμι 150W μηχανή συγκόλλησης κοσμημάτων
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
Χρυσό Ασημένιο Μίνι Κοσμήματα Λέιζερ Επεξεργαστή 150W για Κοσμήματα σκουλαρίκια
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Χρυσό Ασημένιο Πλατινένιο Κοσμήματα Ελάντρωση λέιζερ 150W YAG Desktop Mini Laser Spot Welder Manufacturer
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |


