Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1064nm yag laser welding box ] αγώνας 73 προϊόντα.
Ενσωματωμένη μηχανή λέιζερ συγκόλλησης κοσμήματος 60w οθόνης αφής
| Όνομα προϊόντων:: | 60w ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
ΜΙΝΙ συγκολλώντας μηχανή 1.5kw AC220V κοσμήματος με την ψηφιακή οθόνη
| Λειτουργία μηχανών: | Συγκόλληση κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Συγκόλληση κοσμήματος λέιζερ |
| Κατανάλωση ισχύος οικοδεσποτών: | 1.5kW |
HD μίνι οξυγονοκολλητής σημείων κοσμήματος οθόνης 200w με το μικροσκόπιο 10x
| Όνομα προϊόντων: | Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | YAG 200W |
| Σειρά πλάτους σφυγμού: | 1~20ms |


