Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1064nm yag laser welding box ] αγώνας 73 προϊόντα.
Μαγική μηχανή λέιζερ οθόνης αφής μηχανών συγκόλλησης κοσμήματος κιβωτίων 40J για το κόσμημα
| Λειτουργία μηχανών: | Συγκόλληση κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή λέιζερ για το κόσμημα |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος οθόνης αφής |
Υψηλής ενέργειας 1064nm λέιζερ κοσμημάτων συγκόλλησης κοινό μέγεθος ύλης συγκολλήσεως μηχανών διευθετήσιμο
| Πηγή λέιζερ: | ΛΈΙΖΕΡ 1064nm 200w YAG |
|---|---|
| Παλόμενη μέγιστο ενέργεια: | 90J |
| Σύστημα παρατήρησης: | 10X μικροσκόπιο ή HD CCD |
συγκολλώντας μηχανή λέιζερ κοσμήματος 200w YAG με υψηλό σαφές CCD
| Πηγή λέιζερ: | λέιζερ 200w Yag |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Παραγωγή ή επισκευή κοσμήματος |
| Να στοχεύσει και προσδιορισμός θέσης: | Μικροσκόπιο + σύστημα καμερών CCD |
Οδοντική μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ ινών Watchwear Riselaser κοσμήματος YAG
| Πρόσβαση λέιζερ: | ΛΈΙΖΕΡ 200w YAG |
|---|---|
| Εφαρμογή της μηχανής: | Παραγωγή ή επισκευή ρολογιών κοσμήματος |
| Να στοχεύσει και προσδιορισμός θέσης: | Μικροσκόπιο + σύστημα καμερών CCD |
40W Μίνι Μικρό Επιτραπέζιο Χρυσό Κοσμήματα Σλίβερ Κοσμήματα Δαχτυλίδια Φυτικές ίνες Λέιζερ Σποτ Ζυθοποιείς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Κατανάλωση ισχύος μηχανών συγκόλλησης σημείων κοσμήματος δύναμης 200W λέιζερ 3KW
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης σημείων κοσμήματος |
|---|---|
| Χρήση: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για τη συγκόλληση κοσμήματος |
| Παλόμενη μέγιστο ενέργεια: | 90J |
Φορητή μίνι μηχανή συγκόλλησης οξυγονοκολλητών σημείων κοσμήματος 10ms 60W 100W
| Όνομα προϊόντων: | Οξυγονοκολλητής 60W 100W σημείων YAG με το protable μίνι μέγεθος |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Οξυγονοκολλητής σημείων κοσμήματος μηχανών συγκόλλησης κοσμημάτων λέιζερ 90 τζάουλ
| Όνομα προϊόντων: | συγκόλληση ακτίνων λέιζερ |
|---|---|
| Σειρά μεγέθους σημείων: | 3mm~3mm |
| Σειρά πλάτους σφυγμού: | 1~20ms |
120w φορητή συγκολλώντας μηχανή λέιζερ οξυγονοκολλητών για τα χρυσά κοσμήματα
| Στοιχείο: | Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Αναλώσιμα: | Ξένο λαμπτήρας, προστατευτικός φακός, νερό, προστατευτικό αέριο (ή συμπιεσμένος αέρας) |
| Σύστημα ψύξης: | Υδρόψυξη + αερόψυξη |
μηχανή συγκόλλησης ακτίνων λέιζερ ινών 1064nm 60W με την οθόνη αφής
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση:: | 1 έτος |


