Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1064nm yag laser welding box ] αγώνας 73 προϊόντα.
Ενσωματωμένο μήκος κύματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 1064nm με την πιστοποίηση CE
| Όνομα προϊόντων:: | 60w ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
200W εσωκλειόμενο μήκος κύματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος σημείων 1064nm
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 200w |
|---|---|
| Βάρος: | 82 κλ |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | YAG |
60w λειτουργία κουμπιών μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 110V 220V ένα
| Όνομα προϊόντων:: | 60w ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Οξυγονοκολλητής λέιζερ υπολογιστών γραφείου μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών με το διασπασμένο ψυγείο νερού
| Λέιζερ: | Ξένο λαμπτήρας |
|---|---|
| Ελαφριά σειρά ρύθμισης σημείων: | 0.11.5mm |
| Συχνότητα λέιζερ: | 1-20Hz |
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ σημείων ανοξείδωτου 60Hz 380V με τον ανελκυστήρα βραχιόνων
| Πιστοποίηση: | ISO SGS |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 HZ/60HZ |
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλός-ακρίβεια |
60 μηχανή λέιζερ συγκόλλησης μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος Watt 1064nm YAG
| Όνομα προϊόντων:: | 60w ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
συγκολλώντας οξυγονοκολλητής σημείων λέιζερ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 90J YAG 200W
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Βάρος: | 68 κιλά |
1500W φορητό λέιζερ οξυγονοκολλητών 1064nm λέιζερ ινών που συγκολλά την εύκολη λειτουργία
| Λέιζερ: | 1500w, 2000w, 1000w |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm συγκόλληση λέιζερ |
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για την πώληση |
YAG 24K Χρυσό Σημείο Μικρο κοσμήματα Λέιζερ συγκόλληση συγκόλληση μηχανή 60w Desktop
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Εργαλεία επισκευής χρυσωρυχείων
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση Κοσμημάτων |
|---|---|
| Διάσταση: | 295 mm x H282 mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | YAG |


