Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1 year warranty handheld laser welding machine ] αγώνας 69 προϊόντα.
AC220V φορητή συσκευή συγκόλλησης λέιζερ ινών οξυγονοκολλητών 1000W λέιζερ ινών
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός οξυγονοκολλητής 1000W μετάδοσης ινών οξυγονοκολλητών λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Riselaser |
| Αρχικός: | Shenzhen |
Μεταφορτώσιμο χειροκίνητο συγκόλλημα λέιζερ 1500W 2000W για συγκόλληση μετάλλων από ανοξείδωτο χάλυβα
| Δύναμη μηχανής: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
50W 100W φορητή αφαίρεση σκουριάς σακιδίων πλάτης λέιζερ καθαρότερη φορητή
| Όνομα μηχανών: | remover σκουριάς λέιζερ σφυγμού μηχανή |
|---|---|
| Κύρια λειτουργία: | Καθαρισμός σκουριάς λέιζερ |
| Μέθοδος ψύξης: | καθαρίζοντας ακτίνα λέιζερ 650mm |
Φορητή μηχανή αφαίρεσης χρωμάτων λέιζερ ινών λέιζερ καθαρότερη 1000W
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Shenzhen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w |
Χέρι οξυγονοκολλητών λέιζερ Riselaser 1500w - κρατημένο μέταλλο αερόψυξης συγκόλλησης συγκολλώντας
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής:: | 1500W |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 2 έτος |
| Τύπος λέιζερ:: | Συνεχές λέιζερ ινών |
1500W φορητός οξυγονοκολλητής 3 λέιζερ σε 1 καθαρίζοντας μηχανή κοπής συγκόλλησης
| Μήκος κύματος:: | 1070nm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ:: | ανώτατος |
| Δύναμη λέιζερ:: | 1500W |
1080nm φορητή κοπή συγκόλλησης οξυγονοκολλητών λέιζερ ινών που καθαρίζει 3 σε 1
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Βάρος (κλ): | 160 |
| Τύπος λέιζερ: | 1080nm λέιζερ ινών |
Βιομηχανική υψηλή ακρίβειας σφυγμού ινών αφαίρεση σκουριάς μετάλλων πετρελαίου χρωμάτων λέιζερ καθαρότερη
| Δύναμη: | 200W, 100W |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 538*411*685mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
100w Αεροψυκτικό Φορητό Λέιζερ Καθαριστή Μεταλλικών Για Ατσάλι
| Δύναμη: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |


