Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1 year warranty handheld laser welding machine ] αγώνας 69 προϊόντα.
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ με βάθος συγκόλλησης 3mm Raycus MAX IPG
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 2200W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 100*45*68cm |
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0,5 χιλιοστά |
Μίνι φορητή πιστοποιημένη από την CE χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με ευπροσάρμοστη εφαρμογή και ισχύ 2000W
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 2000W |
|---|---|
| Τύπος ψύξης: | Ψύξη αέρα |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 300W/600W με οθόνη αφής 5 ιντσών και διάμετρο εστιακού σημείου 0,5 mm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 300W/600W |
|---|---|
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0,5 χιλιοστά |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
800W 1200W 1800W Φορητή Φορητή Μηχανή Συγκόλλησης Laser για Ανοξείδωτο Χάλυβα και Μέταλλο
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 800w, 1200w, 1800w |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Λειτουργία συγκόλλησης: | Παλμός, συνεχής |
1200W φορητή συσκευή συγκόλλησης λέιζερ με ψύξη αέρα με μήκος κύματος 1080nm και πλάτος κλίσης 0-4mm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1200W |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Βάρος: | 45 KG (Ενσωματωμένος τροφοδότης καλωδίων) |
Λειτουργική φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 4 σε 1 με 2 χρόνια εγγύηση και μήκος κύματος 1080±5 nm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 2000W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 620x490x878mm |
| Βάρος: | 100,5 κιλά |
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 2000W 3000W με φορητό συγκόλλημα λέιζερ καλής ποιότητας για κοπή
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Μέγεθος ινών: | 10 μέτρα |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
2000W χειροκίνητη πολυλειτουργική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών νέας κατάστασης
| Αποτελεσματικότητα: | 2KW ισχύς μπορεί να συγκολλήσει 6mm πάχος ανοξείδωτο και ανθρακικό χάλυβα χωρίς επιπλέον σύρμα |
|---|---|
| Δύψος συγκόλλησης: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
| Υλική Υποστήριξη: | από ανοξείδωτο χάλυβα, ανθρακικό χάλυβα, γαλβανισμένη πλάκα και αλουμίνιο |
Αερόψυξη 800W 1200W μηχανών συγκόλλησης λέιζερ αργιλίου χάλυβα άνθρακα ανοξείδωτου
| Όνομα μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 800W 1200W |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ ινών: | 800W 1200W |
| κεφάλι συγκόλλησης: | Qilin/WSX/etc. |
Αερόψυξη 800W Riselaser/μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1200W για το ανοξείδωτο
| Όνομα μηχανών συγκόλλησης: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη πηγής λέιζερ: | 800W / 1200W |
| Τύπος κεφαλιών συγκόλλησης: | Qilin/WSX/etc. |


