Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1 year warranty handheld laser welding machine ] αγώνας 69 προϊόντα.
Riselaser φορητό χειροκίνητο συνεχές καλούπι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για ατσάλι ατσάλι
| Δύναμη μηχανής: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
Σύνθετη και φορητή χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών με διάμετρο εστιακού σημείου 0,5 mm
| Control System Brand: | Support Customization |
|---|---|
| Cooling Method: | Water Cooling |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
1.5KW/2KW/3KW Channel Letter Laser Welding Machine με διάμετρο εστιακού σημείου 0,5 mm
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
| Weight (KG): | 140 KG |
Φορητός οξυγονοκολλητής μετάδοσης ινών μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 1000 Watt για το μέταλλο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός οξυγονοκολλητής 1000W μετάδοσης ινών μηχανών συγκόλλησης λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Μάρκα: | Riselaser |
| Αρχικός: | Shenzhen |
φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ μετάλλων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 2000W
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Πηγή λέιζερ: | Ανώτατο JPT Raycus IPG προαιρετικό |
1064nm φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών για το ανοξείδωτο
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το ανοξείδωτο |
|---|---|
| Λέιζερ: | 1500w, 2000w, 1000w |
| Μήκος κύματος: | 1064nm συγκόλληση λέιζερ |
1500W χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών με μηχανή καθαρισμού και κοπής λέιζερ 3000W 3 σε 1
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Πολυλειτουργική φορητή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 3 σε 1
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 3-in-1 2000W/3000W για εργοστάσια παραγωγής
| Δύψος συγκόλλησης: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
| Τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 3in1 2000W/3000W Μέρη εξοπλισμού λέιζερ
| Βάρος (kg): | 140 |
|---|---|
| Αποτελεσματικότητα: | 2KW ισχύς μπορεί να συγκολλήσει 6mm πάχος ανοξείδωτο και ανθρακικό χάλυβα χωρίς επιπλέον σύρμα |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |


