Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1 year warranty handheld laser welding machine ] αγώνας 69 προϊόντα.
Μηχανή καθαρισμού λέιζερ χειροκίνητου τύπου 100w Pulse Fiber
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Αργίλιο, μέταλλο |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W, 200W, 300W |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Εργαστήριο τροφίμων Μηχανή συνεχούς συγκόλλησης με ίνες λέιζερ με ισχύ 1,5KW και μήκος κύματος 1070nm
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Wavelength: | 1070 |
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών μετάλλων ψυγείων νερού 1KW 1.5kW 2kW 3kW
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ:: | MAX |
|---|---|
| Ενιαία ενέργεια σφυγμού: | 1000W, 1500W, 2000 |
| Μήκος κύματος: | 1070 |
Φορητή συγκόλληση λέιζερ με 7-ιντσών βιομηχανική οθόνη LED αφής 32 σετ προκαθορισμένες παραμέτρους και βάρος 48 kg
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Βάρος: | 48 κιλά |
| Τύπος λέιζερ: | Συνεχής μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
Φορητή συγκόλληση λέιζερ με 43 KG Βάρος 100×45×68cm Διαστάσεις και διάμετρος εστιακού σημείου 0,5mm για συγκόλληση μετάλλων ακριβείας
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 100*45*68cm |
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0,5 χιλιοστά |
Φορητή μέθοδος αερόψυξης μηχανών καθαρισμού λέιζερ 100W 300W
| Δύναμη: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Βάρος: | 45 κλ |
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός σκουριάς χρωμάτων επιφάνειας |
Νέα συγκόλληση λέιζερ οπτικών ινών όρου 500 Watt υδρόψυξης εύκολα να λειτουργήσουν
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός οξυγονοκολλητής 500W μετάδοσης ινών μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| μάρκα: | Riselaser |
| Πρωτότυπο: | Shenzhen |
3 σε 1 συγκόλληση λέιζερ με καθαρότερο κοπτήρα, χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών για μέταλλο
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
300W χέρι - κρατημένος εξοπλισμός συγκόλλησης λέιζερ, μίνι μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ YAG
| όνομα: | Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου.: | Rl-YW300 |
| εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
μίνι φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ μετάλλων 1.5kW 2kW 3kW για το ανοξείδωτο
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 3000W |
|---|---|
| Χρήση: | Οξυγονοκολλητής λέιζερ ανοξείδωτου μετάλλων |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |


