Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1 year warranty handheld laser welding machine ] αγώνας 69 προϊόντα.
Σύνθετη χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με βάθος συγκόλλησης 3 mm και μέγεθος 100 × 45 × 68 cm
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
Προσαρμόσιμη χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για ακριβή και συμπαγή συγκόλληση
| Dimensions: | 100*45*68cm |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Laser Source: | BWT Laser Source |
9KW χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για μέταλλο Μικρό μέγεθος Μεγάλα οφέλη 100×45×68CM
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
1500w 2000w 3000w Κινητό 3 σε 1 χειροκίνητο μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για μεταλλικό αλουμίνιο
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Φορητή φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για την ίνα 1000W 1500W 2000W
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0.5mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | ανώτατος |
| Βάρος: | 120 κλ |
1000w χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πολυλειτουργική συγκόλληση λέιζερ ινών για μέταλλο από ανοξείδωτο χάλυβα αλουμίνιο
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
50Hz φορητός λέιζερ συγκόλλησης εξοπλισμός συγκόλλησης λέιζερ Machiner 2000w χειρωνακτικός
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ αργιλίου |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Riselaser |
| Αρχικός: | SHENZHEN |
300W/700W/1000W/1500W χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με μήκος κύματος 1080nm και συχνότητα παλμού 1-300HZ
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυκτος |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με προσαρμόσιμο κινητήρα servo 100*45*68cm Μέγεθος μηχανής
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ 1500W με ψύξη αέρα με μήκος κύματος 1070±10nm και εγγύηση 1 έτους
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 650x300x570mm |
| Πλάτος παλμού: | <5 nm |


