Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1 year warranty handheld laser welding machine ] αγώνας 69 προϊόντα.
Μίνι φορητό 4 σε 1 μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W-3000W για ανοξείδωτο χάλυβα αλουμίνιο σίδηρο
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
1500W χειροκίνητοι συγκολλητές μετρητών 3 σε 1 μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με πολλαπλές λειτουργίες
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
3 σε 1 φορητό φαρμακευτικό μηχανισμό συγκόλλησης με λέιζερ 1000W
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1000w ίνες 3 σε 1 χειροκίνητη συγκόλληση λέιζερ για μεταλλικό ατσάλι ατσάλι αλουμίνιο
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
Πολυλειτουργικό 1000W 3 σε 1 χειροκίνητο ινώδες λέιζερ συγκόλληση καθαρισμού μηχανή κοπής μεταλλικού λέιζερ μηχανή συγκόλλησης
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 3 σε 1 1000W για την κοπή και τον καθαρισμό εξοπλισμού συγκόλλησης μετάλλων
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος υπολογιστών γραφείου YAG 40W για τη χρυσή ασημένια επισκευή γυαλιού
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | YAG |
| Βάρος: | 13,5 κιλά |
Μίνι Φορητός Συγκολλητής Laser με 1 Έτος Εγγύηση, Καινούργια Κατάσταση και Εύκολος στη Χρήση για Διάφορα Μέταλλα
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | Αλλος |
|---|---|
| Χρήση: | Συγκόλληση λεπτής πλάκας <1mm |
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτος χάλυβας, Μέταλλο, Αλουμίνιο, Ανθρακούχο Χάλυβας, Χαλκός, Χάλυβας, Τιτάνιο, Ορείχαλκος, Ά |
1500W 2000W 3000w χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για μέταλλο 3in1 χειροκίνητες συγκολλητές λέιζερ
| Δύναμη μηχανής: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
7KW Power Mini φορητό μηχανή συγκόλλησης λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα με συνεχές καλούπι
| Δύναμη μηχανής: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |


