Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ mini jewelry spot laser welding machine ] αγώνας 56 προϊόντα.
Εργαστήρια συγκόλλησης με λέιζερ Μίνι κοσμήματα Χρυσά και Ασημένια κοσμήματα Εργαστήρια επισκευής συγκόλλησης λέιζερ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Μίνι κοσμήματα YAG μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 150W με CCD μηχανή επισκευής για χρυσό ασημένιο κοσμήματα
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Εργαλεία επιτραπέζιας επιφάνειας για κοσμήματα Laser Welder Mini Jewelry YAG Laser Welding Repair Machine για χρυσάφι και ασήμι κοσμήματα
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Εργαλεία επιτραπέζιας επιφάνειας για κοσμήματα Laser Welder Mini Jewelry YAG Laser Welding Repair Machine για χρυσάφι και ασήμι κοσμήματα
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Επίδειξη 80W οθόνης αφής μηχανών συγκόλλησης λέιζερ σημείων κοσμήματος CCD εξουσιοδότηση 1 έτους
| Όνομα προϊόντων:: | Μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ κοσμήματος για το χρυσό, επισκευή ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Ατσάλι Χρυσό Κοσμήματα Επιτραπέζιο Φορητό Μικρό Μίνι Yag 40W Λαζερική μηχανή συγκόλλησης για μέταλλο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Χρυσό Ασημένιο Πλατινένιο Κοσμήματα Ελάντρωση λέιζερ 150W YAG Desktop Mini Laser Spot Welder Manufacturer
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
150w Μίνι Ένα Desktop Στυλ Κοσμήματα Λαζερική μηχανή συγκόλλησης Για Χρυσό Ασημένιο Διαμάντι
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Χρυσό Ασημένιο Μίνι Κοσμήματα Λέιζερ Επεξεργαστή 150W για Κοσμήματα σκουλαρίκια
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Χρυσή 60W υπολογιστών γραφείου μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ σημείων κοσμήματος
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |


