Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ mini jewelry spot laser welding machine ] αγώνας 56 προϊόντα.
Υψηλής ενέργειας οξυγονοκολλητής σημείων κοσμήματος μηχανών συγκόλλησης κοσμημάτων λέιζερ 7.5kw
| Μέγιστη δύναμη σφυγμού: | 7.5KW |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 220V±10%/50Hz |
| Πρότυπο μηχανών: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ κοσμήματος CCD 200w με 10 φορές το μικροσκόπιο
| Πηγή λέιζερ: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων |
|---|---|
| Ικανότητα δεξαμενών νερού: | 13L (αποσταγμένο νερό ή καθαρό νερό) |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος αφής |
7» χρυσός οξυγονοκολλητής λέιζερ υπολογιστών γραφείου κοσμήματος επίδειξης 60W αφής των οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | λευκό/κόκκινο |
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
80W φορητή 10X επισκευή πλαισίων γυαλιού μηχανών συγκόλλησης λέιζερ μικροσκοπίων διαμαντιών
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Χρυσό Ασημένιο Κοσμήματα Μίνι Spot Laser Welder Μικρο συγκόλληση Μηχανή Για την επισκευή ρολόι δαχτυλίδι
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |
Οξυγονοκολλητής σημείων κοσμήματος μηχανών συγκόλλησης κοσμημάτων λέιζερ 90 τζάουλ
| Όνομα προϊόντων: | συγκόλληση ακτίνων λέιζερ |
|---|---|
| Σειρά μεγέθους σημείων: | 3mm~3mm |
| Σειρά πλάτους σφυγμού: | 1~20ms |
Μικρή μηχανή λέιζερ ND YAG οξυγονοκολλητών σημείων κοσμήματος 220V χρυσή ασημένια
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό και ο Μαύρος |
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
300W χέρι - κρατημένος εξοπλισμός συγκόλλησης λέιζερ, μίνι μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ YAG
| όνομα: | Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου.: | Rl-YW300 |
| εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
ΜΙΝΙ συγκολλώντας μηχανή 1.5kw AC220V κοσμήματος με την ψηφιακή οθόνη
| Λειτουργία μηχανών: | Συγκόλληση κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Συγκόλληση κοσμήματος λέιζερ |
| Κατανάλωση ισχύος οικοδεσποτών: | 1.5kW |
Μίνι έλεγχος αφής λέιζερ οξυγονοκολλητών 40J 1064nm YAG σημείων υψηλής ακρίβειας 60W
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Χρήση: | Συγκόλληση μετάλλων |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |


