Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ mini jewelry spot laser welding machine ] αγώνας 56 προϊόντα.
Φορητή μίνι μηχανή συγκόλλησης οξυγονοκολλητών σημείων κοσμήματος 10ms 60W 100W
| Όνομα προϊόντων: | Οξυγονοκολλητής 60W 100W σημείων YAG με το protable μίνι μέγεθος |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Χρυσό ασημένιο ΛΈΙΖΕΡ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 1064nm 200w YAG
| Πηγή λέιζερ: | λέιζερ 200w Yag |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
| Εφαρμογή: | Παραγωγή ή επισκευή κοσμήματος |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ χρυσού 60w
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Φορητό γραφείο χρυσό ασήμι 60w κοσμήματα σύστημα μηχανής συγκόλλησης λέιζερ με ακριβή
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος υπολογιστών γραφείου YAG 40W για τη χρυσή ασημένια επισκευή γυαλιού
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | YAG |
| Βάρος: | 13,5 κιλά |
Μίνι 40W YAG Desktop Φορητό Κοσμήματα Laser Welder Κοσμήματα Laser συγκόλληση μηχανή για δαχτυλίδι βραχιόλι βραχιόλι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος μεγέθους 1064nm με την οθόνη αφής μικροϋπολογιστών
| Μέγεθος μηχανών: | 720*340*930mm |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V 50/60Hz 30A |
| Σειρά πλάτους σφυγμού: | 1~20ms |
Φορητή μίνι μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ 60W 10J ανόδου για την μπαταρία κοσμήματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
YAG 24K Χρυσό Σημείο Μικρο κοσμήματα Λέιζερ συγκόλληση συγκόλληση μηχανή 60w Desktop
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
150W YAG Μίνι Χρυσή Λέιζερ συγκολλητής φορητό κοσμήματα Laser Beam συγκόλληση μηχανή για πώληση
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |


