Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ mini jewelry spot laser welding machine ] αγώνας 56 προϊόντα.
Εξοπλισμός συγκόλλησης λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας 100 Watt 110V/220V για το κόσμημα
| Όνομα προϊόντων:: | Καυτός οξυγονοκολλητής λέιζερ κοσμήματος πώλησης κατασκευαστών κοσμήματος υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| ΧΡΏΜΑ:: | μπλε |
| Πηγή λέιζερ:: | YAG laser |
Μίνι μήκος κύματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 1064nm
| Χρήση: | Συγκόλληση επισκευής κοσμήματος |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W |
60/100 μίνι YAG μηχανή λέιζερ επισκευής κοσμήματος Watt της προαιρετικής δύναμης
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Πιστοποίηση: | CE |
200W ανοξείδωτου λέιζερ ύλης συγκολλήσεως μικρός οδοντικός κοσμημάτων μηχανών μίνι
| Ελαφριά σειρά ρύθμισης σημείων: | 0.11.5mm |
|---|---|
| Να στοχεύσει και προσδιορισμός θέσης: | Μικροσκόπιο και κόκκινο φως (προαιρετικό σύστημα καμερών) |
| Συχνότητα λέιζερ: | 1-20Hz |
40W Μίνι Μικρό Επιτραπέζιο Χρυσό Κοσμήματα Σλίβερ Κοσμήματα Δαχτυλίδια Φυτικές ίνες Λέιζερ Σποτ Ζυθοποιείς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Μικρό για χρυσό Μικρό για χρυσάφι Μικρό για χρυσάφι
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |


