Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ mini jewelry spot laser welding machine ] αγώνας 56 προϊόντα.
Χρυσό Ασημένιο Μίνι Εκαθάρισμα Λέιζερ Επεξεργαστήριο με 60W 80W 100W ισχύ και 1064nm μήκος κύματος
| Ονομασία μηχανής: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG 60W 80W 100W |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 60W / 80W/100w |
| Διάστημα κύματος: | 1064nm |
220V συγκολλώντας σύστημα λέιζερ μικροϋπολογιστών μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
Η μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 60w ενσωματώνει την αερόψυξη νερού
| Πρότυπο μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης κοσμημάτων |
| Δύναμη λέιζερ: | 40W 60W 80W 100W 200W |
ΜΙΝΙ μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 200W για τη συγκόλληση λευκόχρυσου βραχιολιών βραχιολιών δαχτυλιδιών
| Πηγή λέιζερ: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος για το λευκόχρυσο βραχιολιών βραχιολιών δαχτυλιδιών |
|---|---|
| Πηγή αντλιών: | Ενιαίος λαμπτήρας |
| Διάμετρος ακτίνων λέιζερ: | 0.15~2.0 χιλ. |
HD μίνι οξυγονοκολλητής σημείων κοσμήματος οθόνης 200w με το μικροσκόπιο 10x
| Όνομα προϊόντων: | Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | YAG 200W |
| Σειρά πλάτους σφυγμού: | 1~20ms |
Μίνι κόσμημα μηχανών συγκόλλησης λέιζερ αφής οθόνης με την προστατευτική κουρτίνα
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 100W |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
Μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος μεγέθους 60w με την τιμή εργοστασίων
| Πρότυπο μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης κοσμημάτων |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W 200W |
Υψηλό σαφές FDA μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος CCD φορητό εγκεκριμένο
| πρότυπο μηχανών: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 60W 80W 100W |
| Σύστημα παρατήρησης: | 10X μικροσκόπιο ή HD CCD |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος ελέγχου αφής με το μικροσκόπιο CCD
| Πηγή λέιζερ: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος για το χρυσό |
|---|---|
| Πηγή αντλιών: | Ενιαίος λαμπτήρας |
| Σύστημα ψύξης: | Ενσωματώστε την ανακύκλωση νερού |
Εργαλεία επισκευής χρυσωρυχείων
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση Κοσμημάτων |
|---|---|
| Διάσταση: | 295 mm x H282 mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | YAG |


