Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ maxphotonics metal fiber laser cutting machine ] αγώνας 91 προϊόντα.
Cnc μετάλλων φύλλων υψηλής ταχύτητας αυτόματη καταδίωξη άξονα τεμνουσών μηχανών σταθερή Ζ
| Όνομα Προϊόντος: | Τέμνουσα μηχανή λέιζερ πιάτων και ινών σωλήνων |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 500w/800w/1000w |
Λέιζερ υψηλής ακρίβειας που χαράσσει την τέμνουσα μηχανή για το πάχος 5mm πιάτο και σωλήνας
| Όνομα προϊόντων: | Τέμνουσα μηχανή λέιζερ πιάτων και ινών σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 500w, 800w |
Πλήρως εσωκλειόμενος τέμνων εξοπλισμός σωλήνων λέιζερ, μικρός Cnc κόπτης 380v σωλήνων λέιζερ
| Όνομα προϊόντων: | Πλήρως εσωκλειόμενη τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών σωλήνων και σωλήνων |
|---|---|
| Λέιζερ ινών: | 1000w |
| Περιοχή εργασίας: | 3000*1500mm |
800W υψηλή ακρίβεια τεμνουσών μηχανών σωλήνων λέιζερ ινών με το σταθερό λειτουργώντας πίνακα
| Όνομα προϊόντων: | Τέμνουσα μηχανή λέιζερ πιάτων και ινών σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 800W |
CNC τέμνουσα μηχανή 1000w σωλήνων λέιζερ ινών με το ελέγχοντας σύστημα Cypcut
| Όνομα προϊόντων: | Διπλής χρήσης κόπτης λέιζερ ινών μετάλλων 3015 υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 500W-4000W |
Μηχανή Cnc Χάλυβα 2000w Φυτικό λέιζερ για το κόψιμο σωλήνων
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τέμνουσα ταχύτητα: | 1-60m/min |
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
500W πηγή ισχύος λέιζερ ινών, υδρόψυξη πηγής φωτός οπτικών ινών
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 500W |
Ενιαία πηγή 500w λέιζερ ινών τρόπου - τέμνουσα υψηλή επίδοση μετάλλων φύλλων 1000w
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 500w-1000w |
Κόκκινο φως που τοποθετεί Cnc απλή λειτουργία μηχανών λέιζερ μετάλλων την τέμνουσα
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 500w, 800w, 1000w |
1500W φορητός οξυγονοκολλητής 3 λέιζερ σε 1 καθαρίζοντας μηχανή κοπής συγκόλλησης
| Μήκος κύματος:: | 1070nm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ:: | ανώτατος |
| Δύναμη λέιζερ:: | 1500W |


