Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ maxphotonics metal fiber laser cutting machine ] αγώνας 91 προϊόντα.
τρισδιάστατο λέιζερ ινών δεικτών λέιζερ ινών 20W 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το χαρακτηρισμό φορμών
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w 30w 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
2000W τέμνουσες εργαλείο εξοπλισμού λέιζερ ινών/μετάδοση ραφιών για το στρογγυλό σωλήνα
| Laser Τύπος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τέμνουσα περιοχή: | Διάμετρος 20200mm |
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ μεταλλικών πιάτων, Cnc τέμνουσα μηχανή λέιζερ για το ανοξείδωτο
| Όνομα προϊόντων: | Επαγγελματικός κόπτης λέιζερ ινών κοπτών σωλήνων μεταλλικών πιάτων και σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Εφαρμογή λέιζερ: | Κοπή λέιζερ |
1000W τέμνουσα μηχανή λέιζερ ανοξείδωτου, τέμνουσα υδρόψυξη κοπτών λέιζερ μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Επαγγελματικός κόπτης λέιζερ ινών κοπτών σωλήνων μεταλλικών πιάτων και σωλήνων |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| εφαρμογή λέιζερ: | Laser κοπής |
50-60Hz Cnc Engraver κοπτών λέιζερ, Cnc μέταλλο φύλλων τεμνουσών μηχανών λέιζερ 1000 Watt
| Όνομα Προϊόντος: | Τέμνουσα μηχανή 1500mmx3000mm λέιζερ ινών Maxphotonics 1000W μηχανή χάραξης λέιζερ για Sunglass |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 500W |
Μικρός κόπτης λέιζερ μεταλλικών πιάτων, μικρή τέμνουσα μηχανή 60m/λ. μετάλλων λέιζερ
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 500w/800w |
| Περιοχή εργασίας: | 500*500mm |
Cnc σωλήνων/σωλήνων υψηλή θέση Acccuracy πηγής εξοπλισμού IPG λέιζερ τέμνουσα
| Όνομα Προϊόντος: | Πλήρως εσωκλειόμενη τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών σωλήνων και σωλήνων |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | 1000W τέμνουσα μηχανή μεταλλικών πιάτων |
| περιοχή εργασίας: | 3000*1500mm |
Μετάδοση ραφιών εργαλείων μηχανών κοπής και χάραξης λέιζερ εργαλείων υλικού
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
|---|---|
| Τέμνουσα περιοχή: | 1500*3000mm |
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
CNC υψηλών σημείων μηχανών εξοπλισμού φύλλων μετάλλων/λέιζερ σωλήνων τέμνον διπλό σύστημα
| Όνομα Προϊόντος: | Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών βιομηχανική |
|---|---|
| Fiber Laser: | 1000W/2000W/3000W |
| περιοχή εργασίας: | 4000*2000mm |
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών για τον ήπιο χάλυβα/το ανοξείδωτο, μέγεθος 3000*1500mm
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| εφαρμογή λέιζερ: | Laser κοπής |


