Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ maxphotonics metal fiber laser cutting machine ] αγώνας 91 προϊόντα.
Engraver δεικτών λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας φορητά συστήματα με 20w 30w
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Ανοικτή τέμνουσα μηχανή μετάλλων λέιζερ ινών τύπων, Cnc λέιζερ που χαράσσει την τέμνουσα μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλή ακρίβεια 3015 τυποποιημένος ανοικτός κόπτης λέιζερ ινών τύπων |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 500-1000w |
Ανοικτή τέμνουσα μηχανή μετάλλων λέιζερ ινών τύπων, Cnc κόπτης 380V χάραξης λέιζερ
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλή ακρίβεια 1530 τυποποιημένος ανοικτός κόπτης λέιζερ ινών τύπων |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 500-1000w |
Λέιζερ ινών κοσμημάτων 50w 7000mm/s που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Πολύτιμη μηχανή κοπής και χάραξης λέιζερ, τέμνουσα μηχανή ινών διαφήμισης
| Όνομα προϊόντων: | Πολύτιμος κόπτης λέιζερ ινών για την εφαρμογή 5050 βιομηχανίας διαφήμισης |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 300w σε 800w |
| Περιοχή εργασίας: | 500*500mm |
λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 30w 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για μεταλλικό
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
20 μηχανή χαρακτικής μετάλλων λέιζερ ινών Watt, μέταλλο αερόψυξης που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Ενιαίο λέιζερ ινών τρόπου υψηλής αποδοτικότητας 500 Watt για την τέμνουσα μηχανή λέιζερ
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 500w-1000w |
380V / 50Hz τέμνουσα μηχανή χάλυβα λέιζερ, έξυπνος κόπτης λέιζερ οπτικών ινών
| Όνομα Προϊόντος: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 500-1000w |
Περιστροφική τέμνουσα μηχανή 3000*1500mm μετάλλων λέιζερ ινών συσκευών υδρόψυξη μεγέθους
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Εφαρμογή λέιζερ: | Κοπή λέιζερ |


